iOS 16: végre testre szabhatóbb lesz a lezárt képernyő

Eredetileg itt jelent meg: iOS 16: végre testre szabhatóbb lesz a lezárt képernyő - Szifon.com

Azok, akik használtak már feltört iPhone-t vagy bármilyen, Androidot futtató telefont, csak “kamilláztak”, amikor az Apple bemutatta, hogy az iOS 16-tól lesz személyre szabható lezárt képernyő egyedi betűtípusokkal és widgetekkel. Ez ugyanis egyáltalán nem új dolog az okostelefonok világában, csak az Apple egészen idáig úgy csinált, mintha erre nem lenne szükség, pedig egyre inkább hasznosnak…

A képek alapján számomra ez éppen azt az igénytelenséget tükrözi, mint amik miatt idegenkedni szoktam az androidos telóktól, persze lehet csiszolnak még rajta őszig és csak nagyon béna példákat hoztak fel. Szerencse, hogy nem lesz kötelező használni :slight_smile:

Nekem dizájnfronton egyelőre nem tetszik az irány az apple-nél, a funkcionalitás és teljesítmény viszont rendben van.

1 kedvelés

Ez konkrétan az androidos felhasználók csalogatása. Alig várom, hogy színesen villogó ledeket tegyenek rá :joy:

Ohm. De. Kotelezo jelenleg ugyanis nincs olyan opcio, hogy minden marad a regiben.

hát annyiban van, hogy nem kötelező widgetet kitenni, de mondjuk az rohadt zavaró, hogy a régebbi, vékonyabb betűtípusos óra a múlté, csak vastagabb van.

Az az ora betutipus tenyleg nagyon tre, ezt remelem nem hagyjak benne

Ha jól tudom, akkor az óra betűtípusa testreszabható lesz.

1 kedvelés

most is az, de csak hat típus közül választhatsz, és egyik sem az eddig megszokott vékony.

Ez még csak BETA. Még lehet kerül majd bele…

persze, de az is simán kinézhető az Apple-ből, hogy csak azért sem. :smiley: de hát majd szeptemberig még kialakul.

Sziasztok. Az mikor lesz már végre alap hogy ne csak 3 napi hiváslistámat tartsa memóriában, hanem jóval többet? Vagy esetleg van valami program rá???

Nem napra van limitalva. Nekem latszanak benne 2021-esek is. Aszem az utolso 100 darab latszik kb. Viszont mintha az utolso 1000 lenne tarolva, mert azok alapjan irogatja ki az utolso hivasidoket.

Tudom hogy nem napra van.? Csak sok hívások van, pont ezért gondoltam hogy ne ilyen keveset mutasson??? Van valami megoldás??

jelenleg nincs rá megoldás, csak az, hogy veszel fel rá egy feature requestet:

2 kedvelés

A widget része oké, de igen, nekem is hiányzik az original vékony San Francisco óra betűtípus.