iOS 18.1 beta 1: működésben az Apple új mesterséges intelligenciája, az Apple Intelligence (videók)

Eredetileg itt jelent meg: iOS 18.1 beta 1: működésben az Apple új mesterséges intelligenciája, az Apple Intelligence (videók) - Szifon.com

Sajnálatos módon hazánkban, pontosabban az Európai Unióban és Kínában egyelőre nem érhető el az Apple Intelligence avagy a cég új AI szolgáltatása. Ez lényegében egy Siri 2.0, tehát leginkább olyan funkciókat látni, amik Sirivel kapcsolatosak. Az iOS 18.1 beta 1-ben több mint 20 újdonság érkezett, ez hivatalosan majd valamikor ősszel fog a készülékekre kerülni október,…

Kérdés, semmilyen trükközéssel nem lehet aktiválásra bírni az apple inteligent-t? Úgyértem, vpn-nel sem, ha pl elhitetem a rendszerrel, hogy amerikai régióban vagyok, és amerikai személy, akkor sem? Másik kérdés tőlünk függetlenül, ha elérhetővév válik, a 16-os modelben már benne lesz, vagy az új kiadásokban is csak a pro illetve promax fogja megkapni? Bocsánat, ha kicsit zagyva lett a kérdésem, futtában írok.

jelenleg sehogyan sem tudod egy iPhone-on vagy iPaden bekapcsolni az Apple Intelligence-t az EU és Kína területén tartózkodva, tehát se VPN-nel, se mással, sehogy.

hogy majd ősszel, a 18.1 megjelenésével a sima iPhone 16 és 16 Plus is támogatni fogja-e, vagy csak a 16 Pro és 16 Pro Max, azt nem tudni.

Értem, köszi.