iPad Cellular nincs szolgáltatás

megtettem és szerintem jól meg ís szívtam. Májusba vettem meg egy cégtől az ipad-et nálam van a jótállási papír az adásvételi és most ellenőriztettem és az imei alapján telekom le van tiltva de pl Telenorral megy. Holnap megpróbálom felhívni őket mit lehet ilyenkor tenni. Hívtam akitől vettem már azt mondja hogy a telefonszámon előfizető nem kapcsolható.

ha fraud miatt lett letiltva, azzal te, mint harmadik fél, nem nagyon fogsz tudni mit tenni. az eredeti előfizető, aki megvette részletfizetésre, és így eladta neked, de utána nem fizette a részleteket, ő tudná ezt orvosolni a be nem fizetett részletek illetve az esetleges kamatok törlesztésével, de ezt nyilván nem fogja megtenni, ha a telefonszáma már megszűnt.

a megoldás leginkább feljelentés illetve fogyasztóvédelem lesz, kérdés, hogy maga a cég egyébként létezik-e még, vagy már az is eltűnt. ez egyébként melyik cég pontosan?

nem tudom melyik cég mert magánszemélyként adta el ezt talán a telekom tudja megmondani mert a jotálássi jegyen rajta van a számla száma amin vették. Egy másik kérdés bejelentettem hibának a telekopnál hogy nem lehet konferencia beszélgetést csinálni pedig aktív a szolgáltatás de amikor van 2 aktív hívásom a merge gomb inaktív. Találkoztál ilyennel az  korlátoz valamit vagy a T-nek kellene valamit frissíteni? De náluk elvileg minden szolgáltatás megy és működik.

akkor nem cégtől vetted, ami megint más kategória. ebben az esetben akkor tegyél feljelentést az adott személy ellen – remélhetőleg van adásvételid az adataival, és azok az adatok nem kamu adatok. ha nincs adásvételid, akkor az már nehezebb helyzet. mindenképpen tegyél feljelentést.

magánszemélytől való vásárláskor muszáj nagyon körültekintőnek lenni, mert ha ő részletfizetésre megveszi az adott készüléket töredék áron a szolgáltatótól, neked eladja jelentős haszonnal, majd eltűnik, és nem fizet semmit, akkor a végén te fogod megszívni.

a konferenciahívást passzolom, de ha minden résztvevő iPhone-os, akkor FaceTime Audio.

Van adásvételim igen. Megltjuk mi lesz ma azért próbálok megtudni több infót a T-től

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.