iPadOS 15.1: a frissítés letöltődik, de nem települ

Sziasztok!
Esetleg van még valaki aki a legújabb IOS verziót sem tudja letölteni iPadjára? Ugyanazon hibával?

mégis milyen hibával pontosan?

Mintha nem lenne net kapcsolat a letöltés közben

és egyébként van közben Wi-Fi kapcsolatod és internet? ha átlépsz mondjuk Safariba, ott betöltenek az oldalak?

Igen! Minden működik, csak a frissítést nem tudom letölteni.

és mi a hibaüzenet? elindul a letöltési csík a Szoftverfrissítés opció alatt? kiírja, hogy mennyi idő van hátra? újraindítottad már a készüléket? van rajta elég szabad hely?


Ez a frissítés elvileg már tartalmazná, ezt a javítást ( nem észlelhető wifi hálózat)
De nálam továbbra is megmaradt a probléma

ez egy teljesen más dolog. mi a hibaüzenet? elindul a letöltési csík? újraindítottad? van elég szabad hely?

Van szabad hely, a letöltés megtörtént, újraindítottam ezerszer. Már korábban is írtam ide ezzel kapcsolatosan! Javasoltátok hogy töröljem a hálózati beállításokat megtettem… de frissítés nem telepíthető a fent jelzett hiba miatt.Ezért kérdezem van valaki akinek rajtam kívül még mindig fennáll ez a probléma?

de akkor most nem értem. ezek alapján akkor a frissítés letöltődött, csak települni nem települ? mi a hibaüzenet? letörölted már a letöltődött frissítést, és megpróbáltad újból letölteni?

Mindent, megpróbáltam, de a letöltött frissítés nem települ, továbbra sem

számítógéppel sem?

Nem

mi van akkor, ha egy biztonsági mentés után előbb visszaállítod az iPadet (összes tartalom és beállítás törlése opció), ezután új iPadként állítod be, frissíted (vagyis megpróbálod frissíteni), majd utána újból törlöd a beállításokat, és utána már visszatöltöd az adatokat a mentésedből?

illetve mi a hibaüzenet, mit ír ki az iPad, hogy nem települ?

Számítógépen 4000es hibakód, simán

de ezt a hibát nem akkor kapod, amikor letöltődött a frissítés. hanem még azelőtt, hogy letöltődne. most akkor letöltődtek már a frissítési fájlok, látod őket az iPad tárhely adatai alatt, vagy nem?

Látom a letöltést de nem tudom frissíteni ezzel az ipadet

hol látod? a Beállítások, Általános, iPad tárhely alatt?

Pontosan

és letörölted onnan a letöltődött frissítési fájlokat?