iPhone 11, 11 Pro és Pro Max tokok már készleten az iKiegészítők.hu-nál

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/25/iphone-11-11-pro-es-pro-max-tokok-mar-keszleten-az-ikiegeszitok-hu-nal/

Az idei iPhone-ok elölről nézve semmiben se különböznek a tavalyiaktól, azonban mind belül, mind pedig hátul komoly változáson esett át az összes modell. Az új méretű és formájú kamera kitüremkedésnek köszönhetően a korábbi tokok nem passzolnak az új készülékekhez. Az idei felhozatalban az egyetlen – iPhone-os mércével mérve – baráti árú készülék az iPhone 11,…

Mindenképp a Spigen, vagy jobb minőségű, mellett tennem le a voksom. Jelenleg is egy Crystal Hibridet használok, ami túl nyúlik az üvegfólián. Ha már több száz ezerért veszünk készüléket, érdemes picit többet költeni a védelemre ,meg az sem mind1 hogy mit tapizunk jó sokáig. Eddig 1-2 dollárt költöttem az üveg fólia ért, és tokra, hiba volt.

Nekem egy Spigen La Manon Classy szilikon tok van az xr-emen, de nagyon gyorsan kitágult.
Előzőleg is egy spigen szilikon tok volt rajta, és azis kitágult.
Ettől függetlenül szeretem a márkát, csak a szilikontokok nagyon tágulnak.

1 kedvelés

Hahó

rendeltem pitaka tokot, kedden vagy hogy, sehol sincs készleten még, itt azt írták 2-4 nap a beszerzés. Gyanítom nem - gondolom ez az alapbeállítás a webshopban, ha valami nincs raktáron. Szóval mikor érkeznek ezek a tokok - kérdezem itt, mert hiába telefonálok senki sem veszi fel - és mikor teljesítik a rendelésemet? Lesznek majd a még vékonyabb, fémlap nélküli pitaka tokok is?

köszi, üdv