iPhone 11 Pro apróságok: nehezebb, nincs benne 3D Touch és még sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/13/iphone-11-pro-aprosagok-nehezebb-nincs-benne-3d-touch-es-meg-sok-mas/

Nagy általánosságban elmondható, hogy az új iPhone jobb, mint a korábbi modell, de vannak néha sajnos olyan apróságok, amelyeknél ez nem igaz. Vessünk egy pillantást most azokra a részletekre, amik elkerülhették a figyelmedet a szeptember 10-i bemutató során! Kezdjük szó szerint a nehezével: az új telefonok jelentősen súlyosabbak, mint elődeik. Az iPhone 11 Pro 188…

Nekem nagyon. 6s-en napi szinten használom. Ettől függetlenül jöhet a pro. Nagy ugrás lesz nekem a mostaniról.

“Több szögből”: Felismer fektetve is a FaceID?

Nem, ott inkább a “nagyobb” szó lenne a helyes.

Bár ez érdekesebb: “4 méter mély vízben akár fél órát is kibír, míg az iPhone XS esetén ez csak 2 órát jelentett” :smiley:

Legkevésbé sem.

igen! (pl telefon/beallitasok ikonon napi szinten… most a torlest fogja felajanlani?!)

Na akkor Már értem iOS 13nál amikor rendezni akartam az appokat miért nem működött úgy mint régen. Ez visszalépés határozottan

Kárpótolhat az erő. Single core 5472 Multi 13768. A Rog Phone 2 855+ chippel 3563-10977. Asszem most kicsit oda vernek a piacnak.
OFF: bringán mennyire használható az Air Pods? 20-30km/h szoktam tekerni. Zene,esetleg beszed.

A legidegesítőbb Számomra, hogy az Apple meg tudná csinálni a technológiai felvarrást. de valamiért nem teszi. Én szerintem nekik nagyon komoly piaci elemzések állnak rendelkezésre a telefonok fejlesztéséhez. Pont annyit adjanak bele ami még eladja az új cuccokat De pont hiányerzet maradjon… engem egyetlen dolog tart az Apple mellett. Az operációs rendszerek stílusa és használhatósága. A Samsung és huawei technológiailag sokkal vonzóbb. De az android nem igazán értékelhető alternatíva.