iPhone 12 állvány, ami tölti az Apple Watch-ot és az AirPods-t is!

Eredetileg itt jelent meg: iPhone 12 állvány, ami tölti az Apple Watch-ot és az AirPods-t is! - Szifon.com

Nem először írunk a SmartDiszkont iPhone 12-es termékpalettájáről. Ők szoktak nekünk küldeni újdonságokat, amikről beszámolhatunk a már meglévő és újdonsült iPhone 12 tulajdonosoknak is. Ezúttal egy 3 az 1-ben dokkolót hoztunk el nektek, ami rendelkezik beépített LED fénnyel is. Ha csak saját magamból indulok ki, akkor már nyert ez a kiegészítő, mert az AirPods-t szinte…

Nagyon baráti ár. Ugyan ilyen Belkinben 55.000 Ft…
Köszi a tippet.

1 kedvelés

Egy baj van ezzel a tőltővel. Az óra töltés közben nem feléd néz :frowning:
A belkin változatnál ezt jól oldották meg.

Miért nézzen feléd?

mert ha az asztalra koppintok akkor az óra feléledne és látnám rajta az időt

Sztem ezt így is látod, ha az asztalnál ülsz. Valóban éjjeli szekrényen nem ideális.

Ez megbízható bolt vajon? Napok óta nem veszik fel a telefont és nem válaszolnak az e-mailre.
Elég fura, hogy ilyen céget ajánlotok :smiley:

Amúgy megjött ennek az új változota ahol az óra már felénk néz!

Én személyesen ismerem a tulajdonost mindig normális volt és jófej. Nyiregyháziak :slight_smile: Írj nekik még1 emailt és tedd be cc-be a hello@szifon.com -ot hogy én is lássam! Köszi :slight_smile:

1 kedvelés

Megvásároltam ez: TECH-PROTECT A12 3 az 1-ben vezeték nélküli töltőállomás 15W MagSafe fehér
Sajnos nagyon vacak minőség nem javaslom senkinek.
Ha leveszed róla a telefont akkor elmozdul az asztalról a töltő. Nincs súlya.
Amikor az állványon pötyögsz a teón akkor beremeg az egéz mint egy rugó. Semmi tartása.
A fém részek nem vém csa fényes műanyag. Nagyon gagyi az érzete.
Nem ajánlom senkinek.
A BELKIN drágább de messzemenően jobb minőségű.

/cc @jadeye neked mi a tapasztalatod vele? Same?

egy ilyen töltő szerintem nem arra való, hogy az ember töltés közben nyomogassa rajta a telefont, én meg eleve nem nyomogatom. de netes vásárlásnál ott van a 14 napos elállási lehetőség.

én szinte csak így nyomkodom állványon. Ez kell a munkámhoz. A BELKIN megoldása kiváló. Az nem mozog, nem csúszkál el. Ezt próbából vettem mert túl olcsó volt. Hát, olyan is…

de hát a cikkben nem is az általad említett termékről van szó… hanem erről:

Azt tudom. Csak ilyet is árulnak.