iPhone 13 és iPhone 13 Pro vélemények: az akkumulátor üzemidejének jelentős javulása viszi a pálmát

Eredetileg itt jelent meg: iPhone 13 és iPhone 13 Pro vélemények: az akkumulátor üzemidejének jelentős javulása viszi a pálmát - Szifon.com

Pénteken, azaz szeptember 24-én érkeznek az ügyfelekhez az első iPhone 13 és iPhone 13 Pro modellek. Hála azonban a tech YouTubereknek, mától már kicsomagolós-véleményezős videókban, írásokban kaphatunk képet az Apple 2021-es okostelefonjainak tudásáról. Az Apple által fenntartott embargó miatt kellett türelemmel lennünk eddig a bemutató után, mostantól azonban árgus szemekkel figyelhetjük a teszteket és…

1 éves 12 pro (89%-os akku) vs 13 pro valóban sokkal jobb akksi idő viszont, bár direkt összehasonlításom nincs, csak az emlékeim :slight_smile: de hasonlóan jó volt a 11pro akksija is az elején, de az biztos, hogy brutál jó akkuidővel rendelkezik. Bekapcsolás és átköltöztetés után szembetűnő volt a különbség a 120 Hz miatt, de 2-3 nap után megmondom őszintén már fel sem tűnik. De ez lehet csak az én véleményem.

Nem tudom, de nekem olyan érzésem van az akku időkkel kapcsolatban, mintha direkt jobban degradálódnának az újabb típusokban. Azonos használati feltételek mellett a megjelenés nyarán vásárolt SE akkuja most 82%-os, míg a tavalyi 12mini 88%-os. Elgondolkoztató nem? Sőt most néztem a régi hirdetésemben az Xs-em 2 évesen 85%-os volt, valami itt nincsen rendben, főleg mert az Xs-t és a 12mini-t is pont ugyan azon a vezeték nélküli töltőn töltöm csak.