iPhone híváskor csengőhang halkulás

Valaki tudja, hogy miért lesz halkabb az iPhone csengőhangja 5-10 sec után mikor hívnak?
Mind az enyém mind muteré halkabb lesz, és ez baromi idegesítő.
Vagy ez valami iOS 17 bug lehet?!

Nálam az RC óta kezdte ezt és random csinálja, van hogy teljesen kussban van.

De gyorsan tudtok kommentelni :grin:, amúgy megvan mi volt a hiba, a beallitasok - faceid es jelkod - figyelemerzekelo funkcional ki kell venni a pipat.

ez nem hiba – ez “by design” van így, hiszen ha úgyis nézed a telefont, feleslegesen “ordítana”. ez egy 2017 óta elérhető funkció.

Ha nem is vette használatba a Face ID-t, az iPhone X TrueDepth kamerája akkor is intelligens módon aktiválódik, hogy elősegítse a figyelemérzékelő funkciók működését – ilyen például a kijelző fényerejének csökkentése, amikor a felhasználó nem a készülékre néz, illetve a jelzések hangerejének csökkentése, ha a készülékre néz.

nem random csinálja, és pont ez az elvárt működés, ha a figyelemérzékelés be van kapcsolva.

Epp ellenkezoleg, hibas a funkcio, mivel nalunk pont, hogy akkor is elhallkult mikor le volt rakva az asztalra es tavolabb voltunk a telotol.

ha azt írtad, hogy az oldotta meg, hogy kikapcsoltad a figyelemérzékelést, akkor nem hibás a funkció.

A 12mini-n nem hiszem, hogy a F-ID látja a szemem az asztalról és bárhol is máshol pl a konyhából mikor én egy másik helyiségben vagyok. Ergo emiatt írtam, random, mert ezt sem mindig csinálja. Ha csak nem figyeli az órát esetleg, hogy ránézek és akkor is leveszi.

Logikus (lenne), hogy figyelje az órát is.
Könnyen le tudod tesztelni a feltételezésedet.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.