iPhone xs tok probléma

Iphone xs-hez érkezett 2 tokom ebayről, és egyik tok sem illeszkedik normálisan a kamerára. A kamera alsó részénél nem illeszkedik a tok és maga a kamera tartja ki a tokot is. Iphone x-ra próbáltam, arra tökéletes. Elvileg kompatibilis a x/xs tok. Nálatok volt ilyen probléma?

vedd fel a kapcsolatot az eladóval, küldj neki képet arról, hogy nem illeszkedik megfelelően. ezzel mást nem igazán lehet tenni. mivel kismillió eladó és tok létezik, így nagyjából lényegtelen, kinek mi a tapasztalata, ha egyszer nem ugyanazt vette meg ugyanattól az eladótól.

2 különböző tok 2 különböző eladótól van. Elvileg lényegtelen lenne hogy x vagy xs tok, mind a 2 nek illeszkednie kéne és mindkettő ugyanott fekszik fel a kamerára. A mondandóm lényege az lenne hogy valaki próbált már x hez való tokot xs-re és illeszkedett mind a kettőre?

Korábban olvastam arról hogy a kamera az iPhone XS esetén jobban kiemelkedik, lehet ez a hiba?

A gyári tok sem illeszkednek, ugyanezt a hibát produkálják. Nem kompatibilis az X és Xs tok egymással.

Akkor lehet így olvastam róla :slight_smile:

Köszönöm szépen a válaszokat.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.