Ismeretlen számot nem lehet blokkolni

Tisztelt Szifon tagok.
Miért nem támogatja az Iphone, a beérkező ismeretlen hívók( számkijelzés nélkül) blokkolását, mint például bármely alap Androidosban? Roppant bosszantó, ha van egy folyamatos zaklatód, aki hívogat pedig már eljárás van ellene. Megoldásként a ne zavarj funkciót tudtam bekapcsolni, de az sem blokkolja ezen hívásokat, csak némítva tartja. Igaz egész napra nem kapcsolhatom be, mert akkor meg kell adnom a kapcsolataimat a telkönyvből, vagy csak azok vagy bárki hívhat, esetleg kedvenc. De a probléma így nem oldódik meg. Miért nem lehet egy egyszerű funkciót bele tenni az Iphon telefonokba? Bonyolult mérnöki művelet lenne? Esetleg a fejlesztőknek meghaladja a tudását? Külső alkalmazások közül mindegyik angol nyelvű, de nem tudok angolul, így nekem ezért sem opció! Ráadásul ezen külső block programok egy része vagy fizetős, vagy egyáltalán nem blokkolja az anony m szám nélküli hívókat. Mi a megoldás? Már több hónapja ezzel küzdök, de lassan azt fontolgatom, hogy visszaváltok Androidra. Azt mondják biztonságos az Apple. Miért nem lehet akkor védekezni, az ilyen hívások ellen ennyi pénzért? Köszönöm. Catman 18

jelenleg nincs rá opció iOS-en. így tudod jelezni az Apple felé, hogy legyen ilyen:

Én is küldtem egy visszajelzést, mert nekem is hiányzik ez az alapnak mondható funkció…

1 kedvelés