iSTYLE kedvezmények: vissza a munkába! (MacBook Pro, iPhone SE, AirPods)

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/07/06/istyle-kedvezmenyek-vissza-a-munkaba-macbook-pro-iphone-se-airpods/

Úgy tűnik, mára már az országunk kezd felébredni és az emberek vissza-vissza térnek az irodáikba, útra kelnek az üzleti útjaikra, megindul a gazdaság nálunk, illetve más európai országokban. Az iSTYLE pont erre az időpontra időzítette az aktuális akcióit, amikben munkaeszközt és kiegészítőket vásárolhatunk tőlük kedvezménnyel. Ilyen például a 2019-es MacBook Pro akció, amiben akár 100.000Ft-tal…

Bohóckodásra jók ezek a gépek, nem munkára…

Még a 2017-es Air is jó munkára, nem tudom miről beszélsz.

word és excel melóra :smiley:
2019-es iMAC-em van, tudom miről beszélek. Gyenge mint a harmat…

Hát arra jó :smiley: A fenti azért nem csak arra, 4K-ban is tudsz vele videót vágni, de valójában egy laptop-tól azért ne várjunk desktop teljesítmény.

De a desktop 2019-es gépem is gyengébb mint az 5 évvel ezelőtti gépen. Pedig 5 generáció van közöttük. iMAC nagyon gyengusz…

Leirhatnad, hogy mid van, valamint azt is, hogy miert dontottel-e mellett. Miben nyilvanul meg a gyengesege? Ezzel a gyengeseggel ismerve a konfiguracio tartalmat nem voltal tisztaban? Azt tudod egyebkent, hogy nem letezik, olyan, hogy iMAC? A termek neve iMac.

iMac, tök mindegy hogyan írom, úgy is tudod miről van szó…
Számolásban gyenge. Az 5 éves i7-4790S procim gyorsabban számolja ugyan azt mint a i5-9600K proci. Azt gondoltam, legalább van olyan erős mint az i7-es régi. De nincs…