Itt nézd élőben a WWDC20-at! 19:00 🕘 [Kibeszélő 💬]

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/06/22/itt-nezd-eloben-a-wwdc20-at-1900-kibeszelo/

Az idei WWDC egészen érdekes lesz, főleg az ARM pletykák miatt. Ha minden igaz, az Apple be fogja jelenteni, hogy a Mac-ek az Intel processzorokról a cég saját tervezésű ARM chipjeire váltanak. Ezen kívül természetesen az Apple bemutatja az iOS 14-et, az iPadOS 14-et, a watchOS 7-et, a tvOS 14-et, és persze az új macOS-t is,…

Na ezt a iPadOS bejövő hívás megoldást megcsinálhatnák már Carplay-nél is, hogy ne tűnjön el pl a navigáció hívásnál…

1 kedvelés

Engem amúgy az iOS 14 widgetek megvettek kilóra. Ez rohadtúl hiányzott és kell. :slight_smile: Szóval ez eddig számomra 5 csillagos frissítés.

2020-ban tényleg kezet mosni tanítunk embereket :joy::joy:

1 kedvelés

Dance! Ennyi!

1 kedvelés

Végre Home app Apple tv-n :partying_face:

Komolyan Jonny Design-ára rákúrt egy kalapácsot? :smiley: :smiley: :smiley:

Igen és ahogy néztem elég jó dolgok lesznek benne, alig várom hogy jöjjenek a beta-k és élőben kipróbálhassam.

Üdv Mindenki…!
Mit szeretnék a rendszerbe…?
Automatikus jelszó kitöltést (mint a ios9-ben…)
Sötét módot a jegyzetekben, telefonon is (mint az iPad-n) !

Csak én nem vettem észre vagy tényleg nem említették,hogy mely eszközökre jön? :thinking:

Legalább az iOS kapott egy nagyobb ráncfelvarrást…

Amúgy most néztem meg és a tánc most is ott van a kiválasztható sportok között, akkor ezt most csak fejlesztették vagy mi? Vagy elfelejtették, hogy már van :joy:
image

Widgetek és tánc! Itt bizony forradalom van készülőben! :joy::joy::rofl::rofl:

Apple oldalán fent van.

Hamarosan kint lesznek a cikkek, addig is nyugodtan lehet itt véleményt alkotni :slight_smile:

Miröl? :grinning:

Na igen a 6S-től felfelé megkapják a telók, az órák pedig serial 3-tól.
Tényleg az ipsw ilyenkor mennyi idő múlva szokott kijönni?

nekem az apple pencil miatt scribble az frenetikus . widgetek meg az app library nagyon tetszik és persze a ráncfelvarrás. a bejövő hivás kijelzőre, elég lehangoló, hogy csak most jöttek rá hogy “not cool” …kb mint régen a rohadás hangerőálltás ami eltakarta kijelző központi részét…és vártam mikor tűnik már el…ezek ios14-ben kellettek már.

Scribble csak angolul meg kínaiul :pensive: