iTunes csatlakozási probléma

Sziasztok!
iTunes csatlakozással lenne problémám, iPhone XR készülékemet nem akarja csatlakoztatni az iTunes, ezt a hibaüzenetet dobja fel: “Az iTunes nem tud csatlakozni ehhez az iPhone-hoz. Ön nem rendelkezik jogosultsággal.” Természetesen feloldott Face ID-vel, megbízható gépként jelölve, és a jelkódomat is megadtam.
Próbáltam iMazing-gel is, ott is ugyanerre a hibára hivatkozik, míg az iPhone 6-osomat gond nélkül csatlakoztatja mind a kettő. Macbookomon macOS Sierra 10.12.1, iPhone XR-en iOS 12.1.2, iPhone 6-on pedig iOS 11.4 fut. Szerintetek, mi lehet a probléma?
Köszönöm előre is!

Próbáld meg resetelni az összes figyelmeztetést, mind az iTunes-ban, mint a Telefonon.

iTunes-on belül beállítások és legutolsó fül:

Reset all dealogue warnings

iPhone-on pedig Beállítások / Általános / Alaphelyzetbe állítás / Helyz. - és adatvédelmi adatok alaphelyzet… menüpontot nyomd meg!

Ezután újra csatlakoztasd az iPhone-ot kábellel a géphez.

Mi az iTunesod verzioszama? Nekem az XS Max csak ugy mukodik High Sierraval, ha kulon telepitettem a 12.8-as iTunest.

de neki ráadásul csak sima Sierra van, abból is egy nem frissített, 10.12.1-es verzió, tehát azért ez több sebből is vérzik.