Játékok MacBookAir

Sziasztok! Sims4 játékhoz szeretnék segítséget kérni:
Az enyém egy 2017-es MacBook Air, Ctalina 10.15.4 verzióval.
Paraméterek:
1,8 GHz Kétmagos Intel Core i5 processzor
8 GB 1600 MHz DDR3
Intel HD Graphics 6000 1536 MB
Tudom, hogy ez a gép nem játékra lett tervezve, de YT videók és a paraméterek alapján működnie kellene. Szóval a Sims4 nagyon szaggat és akadozik. A videókon az enyémnél gyengébb gépeken is szaggatás nélkül működik. A grafikai beállításokban is mindent alacsonyra állítottam.

Olyan kérdésem lenne, hogy van e valami egyéb beálítás a MacBookon amit használva meg tudnám oldani, hogy ne szaggasson? A kiegésztők 80%-át ki is töröltem belőle és 30 GB szabad hely van.
Tudnál ötletet adni, hogy még mit próbálhatnék ki, vagy hagyjam az egészet?

Köszönöm a választ!

Pontosan mit jelent a “mindent”? A felbontas az, amit esetlegesen csokkenteni kellene. Noha, szerintem 1280x800-ban, tehat a monitor sajat felbontasan illene elmukodnie (kb 2-3x erosebb a gepedben levo grafikus vezerlo a minimalis gepigenynel, ugyonakkor csak fele olyan eros, mint az ajanlott grafikusvezerlo).

Ki tudod probalni pl. 1024x768-ban vagy 1024x640-ben is?

A HD6000 kb 2-3x kepes erosebb lenni, mint a felsorolt minimalis GPU-k. Valahol feluton van az ajanlott GTX 650 es a minimalis nv9600/AMD2600 kozott (kozelebb az ajanlotthoz).

Ami viszont zavaro, az a “Metal required” felirat. Egyik felsorolt minimalis szintnek megfelelo kartya sem Metal kompatibilis. Catalinan lasabbak voltak az OpenGL benchmarkok, mint High Sierran, ez is kozrejatszhat a jatek szaggatasahoz.