Javítási program a Mid-2015-ös, 15 hüvelykes MacBook Pro modellek akkumulátorához

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/20/javitasi-program-a-mid-2015-os-15-huvelykes-macbook-pro-modellek-akkumulatorahoz/

Az Apple megállapította, hogy a Mid-2015-ös, 15 hüvelykes MacBook Pro modellek akkumulátorainak egy nagyon kis százaléka túlmelegedhet, ami biztonsági kockázatot jelent. Az érintett eszközöket az Apple 2015 szeptembere és 2017 februárja között értékesítette. Az Apple és hivatalos szervizpartnerei ingyenesen kicserélik az érintett MacBook Pro modellek akkumulátorait. A javításra jogosult modellek A javítási programban kizárólag az…

Én megúsztam. :slight_smile:

Magyarán ha nekem az Applsolute cserélte, akkor mehetek a dolgomra, mert nem AASP? :frowning:

Nekem is ilyen gépem van, de nem esek bele, mondjuk kicsit vicces, pont 3 hete cseréltem benne akkumulátort, mert felpuffadt a drága. :smiley:

az Appsolute nem hivatalos szervizpartner. ha kicseréltetted az akkut, akkor értelemszerűen a régi akku már nem okozhat gondot.