Javíthatatlan iPhone, iPod vagy Apple Watch? Legyen belőle modern műalkotás!

@Jadeye, bakker, én se leszek már hülyébb, mondjuk lehet a korral jár. De lesz még egy iPhone amit be kéne majd keretezni. Nézegettem tegnap a képet és azt amit Te töltöttél fel a 4-ről és most tűnt fel, hogy valami nem stimmel, aztán észrevettem, hogy amit bekereteztél nekem az egy 4s. Mondom nekem nem is volt 4s-em soha. Komolyan 1 napig tartott mire rájöttem, hogy anno én a 4-em az egyik családtagnak adtam és ő eladta aztán vett belőle egy 4s-t aztán mikor megkapta tőlem a 6-ost az került vissza hozám :smile: De viszont asszony 4-e is visszakerült már és az tényleg az első iPhone amit vettem :smile: Úgyhogy a közeljövőben jelentkezek majd nálad :blush:

OK, majd szólj. :slight_smile:

Hali
Te megosztod, hogy mivel és mire ragasztod?
Köszi

Mivel ez nem valódi cikk, ahogy az elején írja a szerző, nem fogja leírni vagy törli aki megteszi. Ez egy önreklám…

@KAttila és mégis hol látsz a cikkben bárhol is olyat, ami azt említené, hogy azt fogja a cikk leírni, hogy te hogyan csináld meg? sehol. hiszen ez nem erről szól, ilyet nem is ír a cikk.

a Szifon.com cikkeinek olvasása bárki számára ingyenes, mindig is az volt, és ezen nem is akarunk változtatni. a covid miatt viszont több hirdetőnk is kiesett, ezért olyan egyéb projektekkel próbáljuk magunkat fenntartani, amelyeket az olvasók igénybe tudnak venni, és nekünk mellékes bevételt hoz. persze megtehetnénk azt is, amit sok más médium, hogy egyszerűen fizetőssé tesszük jobb esetben egyes, rosszabb esetben az összes cikk olvasásának lehetőségét, vagy folyamatosan pénzért kuncsorgunk. de ezek helyett inkább ilyen plusz projektekbe kezdünk, mint a fenti keretezés, amit hazánkban gyakorlatilag elsőként kezdtünk el, teljesen eredeti elrendezésekkel. arra a tisztességtelen piaci magatartásra (1996. LVII. 6/A. §) pedig semmi szükségem, amikor valaki abból akar üzletet csinálni, hogy az én megoldásomat és elrendezésemet ellopva még az árakat is leverve próbál nyerészkedni.