Jobb későn, mint soha – avagy mit hoz majd ősszel a tvOS 13?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/19/jobb-keson-mint-soha-avagy-mit-hoz-majd-osszel-a-tvos-13/

Június 3-án az Apple megnyitotta éves fejlesztői konferenciáját, a WWDC-t, ahol bemutatták, hogy milyen irányba haladnak a cég operációs rendszerei. Már beszámoltunk a macOS, az iOS és a watchOS változásairól is, de szegény tvOS-szel eddig nem foglalkoztunk. Most tehát pótoljuk ezt a hiányosságot! Az idei év már eleve sűrű volt az Apple TV számára. Egyrészt…

Remélem az a Sleep funkció az új, oldalról behúzható panelről az, amire gondolok. Megőrülök, hogy esténként amikor mondjuk bealszom, éjszaka arra ébredek, hogy még mindig megy a képernyővédő, de a TV még nem adta ki a kapcsoló jelet…

Nekem kikapcsol 15 perc tétlenség után. :slight_smile:
Amúgy nem, az a sleep az egy az egyben ugyan az mint amikor hosszan nyomod a menü gombot :smiley:

1 kedvelés

Király. Mert tényleg egy modern lejátszótól nem lehet elvárni, hogy ütemezetten kapcsoljon ki… :smiley:

2 kedvelés

Kicsit sufnituning, de kreálhatsz egy shortcutot iOS13ban ahol beállítod az időt előre, funkciónak kiválasztod hogy Turn off Apple TV és elnevezed valami egyszerűnek, aztán mehet a Hey Siri :smiley:
Vagy hozzá lehet automatizálni máshoz is, képzelet szab határt csak.

1 kedvelés

Igen erre gondoltam én is, de ahhoz a tvOS-t is frissítenem kell, azt meg azért nem akarom még. :slight_smile:

Eddig nem véltem felfedezni semmi problémát :slight_smile:
Előző béta kicsit szarakodott az appswitcherrel de azon kívül semmi. ( 4k 32gb)
Amúgy biztos hogy frissíteni kell? Szerintem csak iOS 13tól függ mert arról megy a shortcuts :slight_smile:

“To use this Apple TV in an automation, make sure your Apple TV’s software is up to date”.

Oh akkor bocsika :frowning:

Ez a jobbról behúzós vezérlőközpont elérést hogy lehet beállítani?Mert nekem csak jobbra vagy balra léptet az alkalmazások között:(Persze az új béta 2 van már telepítve

Okksa rájöttem!:)))