Képernyőidő jelkód?

Frissítettem az iPhone 7 telefonomat IOS12-re.
Az újonnan megjelenő Képernyőidő funkció beállításaihoz egy négyjegyű jelkódot kér.
Soha nem állítottam be, mert nem is volt, a Képernyőidő alkalmazáshoz jelkódot.
Mi lehet a megoldás?

hasznos lenne, ha egyszerre csak egy helyen tennéd fel a kérdést, mert így akkor egyszerre több helyen is válaszolhatnak rá, illetve mások később nehezebben találják meg a kérdést és a rá vonatkozó választ. a másik topic esetén így akkor kitöröltem a hozzászólásodat.

ha jól értem, amit írsz, akkor szerintem most kell megadnod azt a jelkódot, amit használni szeretnél a korlátozáshoz. tehát nem egy olyan kódot kér, ami már be van állítva, hanem pont most fogod beállítani magát a kódot.

Elnézést, de új vagyok itt. Utóbb vettem észre, hogy van kérdező oldal is.

Az a helyzet, hogy amikor megnyitottam az újonnan települt alkalmazást és belekezdtem a beállításokba, már kérte a jelkódot.

Mivel ezt nem tudom, nem tudhatom, próbáltam az általam gyakran használt kódot. De hibásnak jelezte.

Tartok attól, hogy több hibás kód után letilt.

Előre is köszönöm válaszodat!

nem adtál meg esetleg korábban, még az iOS 12 előtt korlátozási jelkódot?

Szia!

Köszönöm, hogy foglalkozol a kérdésemmel.

Régen az első iPhonomon megadhattam. Ha meg is adtam, az a szokásos 4 jegyű kódom lehetett.

Érdekes, hogy az iPadomon működik a szokásos jelkódom, de az iPhonon nem.

Lehet ezt valahol újra beállítani?

Köszönöm!

ennek a jelkódnak az eltávolításához a készülék törlése, és új iPhone-ként való beállítása szükséges:

Ha elfelejti a Készülékidő jelkódját, a készülék tartalmának törlésével, majd a készülék új eszközként való beállításával távolíthatja el a Készülékidő jelkódját. A készülék biztonsági mentésből történő visszaállításával nem távolítható el a Készülékidő jelkódja.

tehát mentsd le az adataidat, töröld a készülék tartalmát és beállításait, majd állítsd be új iPhone-ként. az iCloud fiókoddal szinkronizált adataid (például névjegyek, jegyzetek, naptárbejegyzések, és ha be van kapcsolva, akkor még az üzenetek is) vissza fognak töltődni, ha bejelentkezel az iCloud menüpontban. az egyes App Store-os alkalmazások adatai, ha azok azokat nem az iCloud Drive-on tárolják, elvesznek.

Köszönöm szépen!

Szép hétvégét kívánok!

A képernyőidőhőz más jelkód tartozik mint a telefonhoz, nem ugyan az a 2, külön-külön kell megadni ! (de nem fontos megadni jelkódot képernyőidőhőz, csak ha nem akarod, hogy más is hozzáférjen)
Azt külön nem is értem, hogy került jelkód a képernyőidőre ha nem is adtál meg rá … -.-)

Bizony! Ezt én sem értem…

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.