Képgaléria: ilyen lesz a dark mode az iOS 13-ban

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/03/kepgaleria-ilyen-lesz-a-dark-mode-az-ios-13-ban/

Az iOS 13 végre elhozza nekünk a rendszerszintű dark mode-ot. A béta verzióból már a nyilvános is elérhető, de azoknak, akik nem szeretnének bétával kísérletezni, a 9to5Mac csapata készített ízelítőként néhány “összefoglaló” képernyőfotót arról, hogy hogyan is néz majd ki a sötét mód az iOS 13-ban. A dark mode-ot többféleképpen is bekapcsolhatjuk majd. A Beállítások,…

Számbillentyűzetet kérnénk a betűk fölé!!!
Naptárban lehessen látni a beírt tartalmat heti nézetben!!!

ezeket nem jelentette be az Apple, így nem valószínű, hogy csak úgy bekerülnének a rendszerbe, de persze semmi sem kizárt. érdemes felvenned erről egy feature requestet, amit így tehetsz meg:

Szuper, nagyon tetszik. Napi használatban annyi kis finomság van benne.

Még szerencse, hogy egy választható opció csak! :slight_smile:
Kipróbáltam, de ennyi. Olyan mint a színinvertálás. Valahogy nem az igazi iOS élmény.
De annak idején a Windows Phone-t se használtam fehér vagy light móddal…
Gondolom nagyon maradi vagyok azért nem tetszenek ezek.
De az öcsém még a messengert is sötét módban használja szóval erre tényleg van igény.
Nem csak egy ilyen bele kell erőltetni, mert a konkurencia…

Ipad:

Forgasd el a telefont landscapebe és láthatod heti nézetben

Ne mar mi lesz igy a sok forumokon siroval? Mit fognak kovetelni ezek utan?

Képeket küldeni bluetooth-on, pendrivenak használni az iPhone-t és torrent klienst használni rajta.
Ezeket szoktak még felhozni! Mondjuk ezek pont olyan haszontalanok lennének számomra mint a Dark mód. :smile:

Képküldés megy, AirDrop-nak hívják. :grin:
Bár tudom, iOS <–> más platformra gondoltál. Ha annyira fontos, úgyis rászánja mindkét fél az adatforgalmat, már csak azért is, mert gyorsabb, mint a BT.

Tenyleg lenne igeny BT-s kepkuldesre ma még?:smiley:

Dehogy! :smiley: Viszont ha van valami ezt/ezeket szokták, tudják felhozni “hiányosságnak”.

O, en kerultem par honapja olyan helyzetbe, hogy valaki megkert, hogy a fenykepezogepemmel keszitsek rola egy kepet. Mivel a fenykepezogepem WiFi kepes, ezert at is tudtam masolni a kepet a telefonomra (nyilvan, nalam telepitve van a gyarto szoftvere). Az illetonek Androidja volt, ahova sehogyan sem sikerult atjuttatni a kepet, mert sehol nem volt sem mobiltelefonos sem WiFi-s lefedettseg. Vegulis volt a csoportban mas ember, akinek iPhoneja volt es o megigerte, hogy ha majd lefedettseg kozelebe kerulnek, akkor odaadja az illetonek a kepeket.

Torrent is megy, Tutu fel, onnan meg itransmission
Még jb se kell

Na tessék, ez még jobb. :+1:t5:

Az iTorrentet hogyan és honnan lehet felrakni?

Közben rájötem.Egy elég gyenge buta program.Én anno megvetem a Monitor nevű appot a storeból amíg fent volt.

Ez nagyon profi ios12 ig tökéletesen ment most 13 alatt nem minden torrent oldalat szereti.Remélem a véglegessel tökéletesen fog majd menni.

Sziasztok. Eddig nem foglalkoztatott ez a téma de most már kezd érdekelni. Jól értem hogy lehet iOS alatt telefonra torrentet letölteni és nézni is? Milyen megoldások vannak mert az említett programokat az App Store ban nem találtam. Tutu, itransmission, … egy kis segítséget kérhetek illetve kaphatok? Esetleg egy PrintScreen az appról az App Store ból mert amiket beírtam azok valahogy nem torrent app-ra emlékeztettek …

ezeket értelemszerűen nem az App Store-ban találod, mert oda az Apple nem enged be ilyeneket. de a Google segít.

Sziasztok megkérdezhetem honan töltötétetk le a iTorrentet?