Két Apple Watch kihívást is kínál a február

Eredetileg itt jelent meg: Két Apple Watch kihívást is kínál a február - Szifon.com

Az Apple idén nem fukarkodik a Watch kihívásokkal, hiszen alig vagyunk benne még csak a második hónapjában az évnek, de máris itt a második és harmadik próbatétel. A visszatérő szívhónapi mellé most még egy összefogásra ösztönző kihívást is kaptunk, melyekért a szokásos érem és iMessage matricák járnak. Én kifejezetten kedvelem az Apple Watch kihívásokat, de…

Kép
Február 1-jén kicsit lehetetlen, hogy már 7 napot megcsináltam a hónapban…:joy:

A Black Unity kihívásnál is lesznek megszerezhető matricák

Sziasztok!
A szívhónapi kihívás csak február 14. jelenik meg a watchon?
Üdv.


Matricák beszerezve :blush: köszi

Sziasztok, én teljesítettem a 14-dikei kihívást, mégsem kaptak meg. Tudja valaki mi lehet az oka?

1 kedvelés

Én segítséget kérnék! Nekem egyik kihívást sem adta fel a watch. A limitált kihívások el szoktak tűnni a tevékenységből majd néha visszajönnek, ilyenkor a matricák sem érhetőek el. Ebben a hónapban minden nap rajtam volt az óra, de egyik kihívás sem jelent meg! Miért lehet ez? Miért tűnik mindig a limitált kihívás? Nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok!
Megcsináltam Február 14-én a Szívhónapi kihívást és nem kaptam meg a díjat. Már próbáltam újra indítani a készüléket de úgy sem kapram meg ! Azt olvastam hogy ha teljesítek egy kihívást 9 bapon belül megkapom a díjat. Ez igaz az ilyen kihívásokra is?

Hello, igen igaz. Nekem egy kikapcs és visszakapcs után jelent meg. Egy próbát megér.
Wick3y szerintem ellenőrizd le az órán, hogy egyedül a telefonoddal van összepárosítva?