Kevesebb javasolása

Sziasztok!
A küldés funkcióban (a négyzetből fölfelé mutató nyíl) használatakor megjelenik néhány javasolt címzett iMessage ikonként.
Egy ilyen ikont letöröltem (hosszan nyomva az ikonra, majd klikk a “Kevesebb javasolása” piros szövegre).

Hogyan lehet ezt visszaállítani, azaz hogyan vehetek fel a javasolt címzettek közé egy új iMessage címzettet?

Sziasztok!
Egy jó hír. Újra megjelent megosztáskor a javasolt kontaktok (ikonok) között az, akit nemrég kitöröltem.

Ezután beszéltem az Apple terméktámogatással https://support.apple.com/hu-hu/contact
Azt az információt adták, hogy a megosztásra javasolt kapcsolatokhoz nem lehetséges a felhasználó által felvenni újabb személyeket. De a készülék folyamatosan figyeli, hogy kivel mennyi megosztás történik, és egy határ elérésekor az adott személy a megosztásra használt alkalmazás ikonjával felkerül a javasoltak közé (sharing sheet), függetlenül attól, hogy ez a személy esetleg már korábban el lett távolítva a listáról a felhasználó által (“kevesebb javasolása”).
Probléma “megoldva”.
Egyébként ezt a funkciót (hozzáadás a listához) az Apple ügyintéző felvette a lehetséges szoftverfejlesztési javaslatok közé, amit majd továbbítanak.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.