Kezünkben a Pitaka új iPhone 11 és 11 Pro, valamint AirPods Pro tokjai

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/05/02/kezunkben-a-pitaka-uj-iphone-11-es-11-pro-valamint-airpods-pro-tokjai/

A Pitaka márkát jóformán nem kell bemutatni itt a Szifon.com-on. Írtunk már róluk számtalanszor, például az autós tartó cikkünkben. A Pitaka most kiadott egy még vékonyabb és még könnyebb tokot az iPhone 11-hez és iPhone 11 Pro-hoz, valamint már az AirPods Pro-nkat is tudjuk védeni vele. A Szifon.com csapat több tagja is Pitaka tokokat használ,…

Nagy kár hogy a pitaka kivétel nélkül ilyen nyomorék tokokat gyárt, hogy a gomboknál, illetve lent ki van hagyva…undorítóan néz ki. Dehát ízlések és pofonok…

Na igen nekem pl pont ez a forma a kihagyással jön be, az SE-hez is ezért volt Moshi tokom ami nem volt körben folytonos.
De azért a Pitaka használóktól kérdezném, hogy az ok hogy a tok szinte törhetetlen, de ami alatta van az nem és ha nem a szemem láttára történt volna, hogy az iSzerelésnél a saját telóján mutatta az egyik srác a vevőnek a kijelző védő hiper-szuper üveg lapot kalapáccsal ütve is véd, mire az a védő sértetlenül megúszta ellenben alatta a kijelző elrepedt. Szóval ez a tok jobban véd szerintetek?

Azt meg végképp nem értem,hogy miért drágább a sima pro, mint a pro max tok.
Utóbbi ugyebár nagyobb is…

Pont, hogy így néz ki jól!

Nekem tetszik, vennék is, de egy pofára esést ők nem hiszem, hogy véd, nagyon kevés az a perem. Most egy Spiegen tököm van, az kicsit (mármint a Pitakahoz képest) vaskosabb , határozottabb az első perem is, szerintem ez a minimum. A komoly bumper tokok meg a másik véglet, azok nekem nem tetszenek.