Kezünkben az AirPods 2 – teszt és vélemény!

Watch-al nem mindenki rendelkezik sajnos, igy az a megoldas sajna offos, plusz azon en sem talaltam olyan megoldast amin nem kellene gombot nyomni, TS-t hasznalunk, annal tudtuk egyedul beallitani azt hogy ne kelljen nyomkodni semmit :slight_smile:

1 kedvelés

Sejtettem, hogy a gomb nyomogatáson hullik el a watch :confused: szomorú.

Nem érzem furának a fülemet, csak kisebb az átlagnál :smiley: Igen, budapesti vagyok, de nem tervezek mostanában újabb fülest venni (van a felsoroltaknál több is itthon). Nem szidom a Bose hangzását, csak szerintem messze van a “kurvajó” stb jelzőktől, amikkel rendszerint fényezni szokták. Normál zenehallgatáshoz, filmezéshez én egy Naim Mu-so-ra streamelek, annak otthoni hallgatáshoz “jó-nagyon jó”-nak minősítem a hangzását (persze színpadkép nélkül). A Bose fülesek ehhez képest jócskán elmaradnak a várakozásaimtól, max. erős közepest érdemelnek (az Airpods gyenge közepes, ami ezeknél rosszabbul szól, az nálam a hallgathatatlan kategória). Persze nem a Mu-so-hoz képest, hanem ahhoz, amit egy fülestől várnék.

Jogos persze, közel sincs audiophile hangzása, de amúgy nem olyan rossz, ahhoz képest. Én egy SoundMagic AF100W-t nyüstölök, ami vezeték nélküli ár/érték hangzásban nagyon jó, a vezetékes szériát pedig ott hagytam, mert egyszerűen kényelmetlen számomra.

Hi-Fi tekintetben meg, ezek vannak otthon: https://szifon.com/2016/08/09/hangrendszer-karacsonyra-polk-audio-rti-a1-teac-tn-300-teac-ai-101da/

Az AF100W-n én is elgondolkodtam a tegnapelőtti akciós cikket olvasva, de tartok tőle, hogy ez sem váltaná meg a világot, úgyhogy lenyugodtam és hallgatom, amim van :slight_smile:
A rendszered biztos szépen szól. Én anno a hifi korszakban “kiéltem magam”, azóta eléggé fanyalogva hallgatom, amim épp van, de a jelenlegi lakásomban nem is tudnék ideális “beülős” zenehallgató teret kialakítani, meg időm sincs rá, hogy időnként 1-2 órára csak a zenére figyelhessek… háttérzenéléshez a Mu-so elég jó kompromisszum szerintem, ha nem kell túl nagy teret behangosítani. Gondolkodtam, hogy kiegészítem a konyhába egy Mu-so Cube-bal, de egy kereskedésben meghallgatva az nem igazán nyerte le a tetszésemet.

1 kedvelés

nincs hangzásában különbség, így a mikrofonjával sem lesz.

Nekem telefonálásra nem nagyon jött be. Én tökéletesen hallok, de a másik fél alig hall engem. Úgy hallatszom, mintha nagyon messziről és nagyon halkan beszélnék.

nem lehet, hogy piszok került a fülesek alján található rácsozatba? amikor csatlakoztatva van a füles, a Bluetooth alatt az eszközök listájában az (i)-re nyomva az AirPods mellett, mi van kiválasztva a Mikrofon esetén? az Automatikus?

Teljesen új, a 2. generáció, még ideje sem volt bekoszolódni.
A mikrofon automatikusra van állítva.

Ja, és még a Hey, Siri parancsra sem sikerült egyszer sem reagálnia. iPhone X telefonnal naponta használom német nyelven, tökéletesen működik a Siri. A füles valahogy nem hallja meg, ha szólok hozzá.