Kezünkben az Apple Watch Series 4 – teszt, vélemény

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/21/kezunkben-az-apple-watch-series-4-teszt-velemeny/

Én személy szerint idén ősszel az Apple óráját vártam a legjobban. Az új Apple Watch Series 4 egy hatalmas lépés az Apple óraszegmensében, és már a bemutató alatt is kiderült, hogy bizony rengetegen fogják megvásárolni. Az Apple Watch Series 4 kívülről és belülről is megújult, az elmúlt 3 évben az Apple továbbfejlesztette a teljes hardvert.…

bárhol lehet majd EKG-t készíteni.

es a kovetkezo mondatbol kiderul, Nem!
egy jo ideig sehol… itthon?
:nerd_face::grinning:

Egyszer :wink:

1 kedvelés

Igen ez az EKG dolog fura, mert ezek szerint vmi központ kellhet hozzá ha vmiért még nem elérhető sehol sem, talán a diktálás funkcióhoz hasonlóan dolgozik, vagy csak hülyeséget írok :grinning:

Viszont végre úgy néz ki ahogyan egy apple órának már az első kiadáskor is kellett volna, a régi és az új egy kézen kb úgy hat, mintha egy gagyi kínai noname óra mellé tették volna fel. Alig várom, hogy az LTE verzót árulni kezdje a Telekom itthon.

nem központ kell hozzá, hanem a szoftveres támogatás. a mérés teljes egészében magán az órán történik, annak adatai NEM hagyják el a csatlakoztatott iPhone Egészség alkalmazását, hacsak te magad nem exportálod PDF-ként.

Ja hogy kiadták és hardveresen jó de a szoftver még nem?

Szerintem úgy lesz hogy az USA store -ba lesz elérhető hozzá az EKG app csak

Melyik watch-ot vettétek meg? LTE?

Mi az oka, hogy nálunk nem kapható a rozsdamentes változat?

Ez már az az óra amit érdemes megvenni. (off : az első képet 3G-vel készítettétek? :D)

" A teszt készüléket köszönjük szépen a We Love Apple szerviznek , amennyiben van kedvetek nézzetek be hozzájuk,"
A cikk végén volt a válasz :grinning:

Sima Sport :slight_smile: én várok az LTE-re itthon, és fémet szeretnék venni.

az, hogy a rozsdamentesacél órából csak LTE-s van. az LTE meg itthon egyelőre nem érhető el, így az LTE-s órákat sem lehet megvenni, emiatt az acél tokozásút sem.

Mi a baj az első képpel? Teljesen éles, minden rendben vele.

nem hinném, mert az Apple is szoftverfrissítést említett, nem appot. ugyanúgy lesz ez is, mint anno a Portrékamera mód a kétkamerás iPhone-on: ott volt a hardver, aztán jött egy szoftverfrissítés, ami elérhetővé tette a funkciót.

Nem akarom szétoffolni a topicot, de a háttér “elmosása” hogy néz ki, most őszintén?! Olyan mintha egy 3310-essel készült volna :-/

A régebbi órákhoz elérhető lesz a képeken látható új számlap?

Hat szerintem nem olyan rossz :slight_smile: amugy iPhone-nal keszult.

nem. mert nem fér ki a kijelzőre.

“nem. mert nem fér ki a kijelzőre.”
Miért ne férne ki? Zippeljék össze kicsit az egészet, arányosan.