Kezünkben az AQARA okos otthon – kiváló ár/érték aránnyal rendelkező, HomeKites termékcsalád!

Ezt hogy érted? Mivel működik együtt?

Arra gondoltam, hogy ellátja-e az RM4 Pro a HUB feladatát ezekkel a termékekkel kapcsolatban? Az ui. tulajdonképpen egy univerzális vezérlő - távirányító, ezt is tudja vajon intézni? :thinking:

Én a BAUHAUS-ban vettem egy MI SMART HOME HUB-ot meg pár hőmérséklet érzékelőt és Zigbee-s MI SMART PLUG-ot.
A SMART HOME HUB-ra felpakoltam a kiegészítőket, viszont homekit alatt kizárólag a hőmérséklet érzékelőket találom…Erre valami megoldás?
(MI home alatt a GW-hez kapcsolt kiegészítők között ott a konnektor, viszont homekit alattnézem a GW-t, ott csak a hőmérőket találom…)
Még szimpi a mágneses MI HOME SECURITY CAMERA, de ha azzal is így járok…

Az nem AQARA, hanem Xiaomi, nem fog menni. Legalábbis különböző hackelések nélkül nem. AQARA ment volna, de azt nem árulja a BAUHAUS!

Itt mi a feltétel? Mert a GW/HUB az homekit kompatibilis, tehát megjelenik a homekitben. Elvielg, ha ezen kresztül csatlakozik fel egy eszköz, akkor azt is kellene tudnom vezérelni homekit alól, nem? Ezt írjátok a homey-nél is…

Cégtől függ mit enged át. Xiaomi nem engedi át valamiért az összes eszközét, AQARA igen, Homey igen.

Veszel egy Conbee II-t (mondjuk nem olcsó de van rendes support, vagy fillérekért egy CC2531-et) és kis hegesztéssel élvezed a szabadságot :slight_smile:

Nekem már meg is jött két Aquara button Csehektől… 3 nap. :slight_smile:

Az okoskonnektor:

  • Csak ilyen amerikai dugaljal kapható, mint a gyártó weboldalán, vagy itthon európai? (Bocs, ha hülye a kérdés.)
  • A fogyasztás méréséhez mindenképpen a saját alkalmazás kell, ugye?
  1. Természetesen EU-s, de megnézhetted volna az ISTYLE weboldalát :smiley:

  2. Igen, de sosem néztem ezt a funkciót sajnos, így nincs benne tapasztalatom.

Nem sikerült feliratkoznom, hibát ír :frowning:

Probald meg masik geprol, de a “hibat ir” alatt nem igazan tudom megmondani mi a hiba. :slight_smile: 500+ embernek sikerult! :joy:

Sziasztok.
Valaki tudja hol lehet új M1S Hub-on
Hangerőt vagy kínai nyelvet angolra állitani? Nem találom aqara app-ba sehol… Régi aqara hub (aqara app) tudta ezt.

Én már sajnos nem tudom. De nekem angol volt alapból. Én ugye kisorsoltam a HUB-ot is meg is kapta a nyertes :slight_smile: M2 HUB van itthon jelenleg. Meg a kamera, de azt végképp nem tudom neked miért kínai. Lehet máshonnan vetted.

Hosszú hónapok után végre eljutottam odáig, hogy bevásároltam aqara szenzorokból, nem is tudom miért halasztgattam eddig :slightly_smiling_face: Főleg a Water Leak Sensor az akváriumhoz, ezt komolyan mondom, hogy mindenkinek ajánlom akinek van otthon akváriuma, működik is tökéletesen leteszteltem. Ár-érték arányban tényleg nagyon jó!

1 kedvelés

@SzifonAdmin , te használod a hőmérséklet érzékelőt? Szerinted mennyire lehet pontos a páratartalom mérés?

Nálam 14db hőmérséklet érzékelő + páratartalom van a lakásban :smiley: :smiley: :smiley: mi lenne a cél?

Kicsit alacsony a páratartalom, jelenleg kettő van a lakásban, ezzel akarom belőni a párásítót. Ezért kérdezem, hogy szerinted megbízható értéket mutat-e? Persze biztos van tévedés is.

Szóval nálam az van, hogy az egy márkában lévő szenzorok ugyanazt mutatják. Ami más márka az 10%-kal kevesebbet mutat. Így azt mondom ha ugyanabból a márkából veszel párat pl aqara akkor azzal nem hibázol. NE azt nézd hogy 60%-os páratartalom hanem, hogy MI az ami neked ideális. Tehát ha az aqara 82%-ot mutat, de neked azaz ideális akkor nyugodtan legyen annyi. Lehet az 82%-on van, hanem 60 csak éppen a szenzor mást mutat.

Nálam pl átlagosan 52%-on vannak az aqara-sok a másik típusok pedig 40%-ot mutatnak.

Ez körül mutat nálam is. De szerintem beszerzek még párat én is. Kintre is használod?