Kezünkben az M1 iMac 2021 – "teszt" és vélemény

Ezt kérdés nélkül elfut, és meg se fog akadni. :slight_smile: De amúgy én nem értem a tab függőséget. :smiley: Mármint nincs vele bajom, csak nem értem miért jó. Ami érdekel lementem majd elolvasni. HA pedig munkára kell akkor mindig megnyitnám, amikor kell és utána bezárnám :smiley:

Mindezt több böngésző több ablakjában. :roll_eyes:

Valószínűleg nem teljesen ugyanaz a munkánk, alapvetően sem lenne kivitelezhető a megnyitom - becsukom állapot N db szolgáltatás fejlesztése és tesztelése során, ráadásul duplájára / háromszorosára növelné a fejlesztési időt a nyitogatás / zárogatás, ugyanaz (korábbi) állapot visszacsalogatása, és így tovább. (És akkor még korábban azt nem is említettem, hogy a tabok jelentős részénél devtools is fut, ami legalábbis megduplázza az adott tab erőforrás-igényét.)

1 kedvelés

Szerintem ezzel a workloaddal se lesz para. Az iMacek mindig is a csendes gepek koze tartoztak, ha eddig a 14nm Intel hutheto volt hang nelkul a mindennapokban (legalabbis en 20 ev iMac hasznalat alatt nagyon-nagyon ritkan hallottam a ventit), akkor ez a modell, amiben eleve csak 1 nagy hotermelo alkatresz van a korabbi ketto helyett (cpu vs cpu+gpu), ami raadasul nem olyan melegedos, mint a korabbi, akkor nem hiszem, hogy ezzel itt gond lesz.

Teljesen jogos a válasz, köszönöm, így már értem a tabokat. :blush:

Nekem eszembe juttott, ha nincs az elején akkor oda ragasztanám.
De szerintem ezt a kínaiak fel fogják ismertni és lehet majd e-bay-ről rendelni az elejére logót :smiley:

1 kedvelés