Kezünkben egy hamis AirPods – 40.000Ft-ért!

Azért ez nem egészen így van. A HVaprón is vannak teljesen normális hirdetések, ahol megveszi vki de marad mert ha kell még akkor szerez a hirdető és nem átverések. (így vettem NAS-t és még pár dolgot újakat, piaci ár alatt, garival természetesen, bár nem az értékesítő ad ezekre garit hanem a gyártó.) De persze ha egy db van akkor ez a normális hogy leveszi, nem ismerem az oldalt így nem tudtam behatóan, csak mivel cég hirdette így gondoltam több db-ról lehet szó.

vicces, mert alin vettem en is egy twsi7-et vagymit,
nem airpodsnak adtak (2k HUF kb.), de amikor bekapcsoltam az iphoneon egybol felugrott az airpods kapcsolodas… :scream_cat::grinning::100:

ott az ertekelesre szoktak varni (azert nem torlik :nerd_face:)

Vagy nem azért várnak, de mindegy. Gondolhatod hogy nem azért írtam mert pár napja vagyok ott tag és nem tudom merre az arra.

Na igen azért a hamisítók is fejlődnek, még ha nem is feltétlenül adják el eredetiként, bár ki tudja ha nem otthon adják majd el, akkor hogyan teszik, hiszen odahaza azért tudják többnyire milyen is a kamu. Na meg már náluk is van szervezet ami pl segíti a külföldi cégeket abban, hogy ne kézen közön jussanak hozzá vmi eleve bóvlihoz, hanem összehozzák őket a jobb gyártókkal, s ez minden partnernek gyümölcsözőbb lehet hosszútávon.

Időközben telefonon beszéltem az eladóval, aki jelezte nem tud arról hogy a Marketplace-en eltűnt a hirdetés, de köszöni a jelzést.

Valamint jelezte minden rendben a megrendelésemmel, és kedd/szerda már át is vehetem.
Több darabot is értékesíteni akar, tehát nem azért vette le a hirdetést, sőt, ő nem is vette ugye le.
Továbbá a jófogáson is hirdet.

Tehát jelenleg ott tartunk, hogy kedd/szerda kiderül minden rendben van-e. Én bizakodom. :slight_smile:

Ne legyen igazam, de hogyan is kerülhet le vki hirdetése a tudtán kívül? Hirdetek én is pár helyen, de azok regisztrációt kívánnak és ha nem én veszem le akkor értesítenek miért is szedik le. Más meg nem fér hozzá, nekem fura kicsit, de mint írtam feljebb nem ismerem az oldalt.

Tegnap belefutottam én is egy ilyen vásárlásba. Figyeljen oda mindenki mit vesz.

ha az adott cégen belül többeknek is van hozzáférése az adott oldalhoz facebookon, akkor a hirdetéseket is többen kezelhetik. vagy a facebook is letörölhette, ha valaki X okból mondjuk jelentette.

Ja hogy ez oda tartozik! Akkor azért nem ismerem :flushed: anno kerestem vkiket és regisztráltam hátha ott rájuk lelek de sajna nem, majd én balga nem töröltem a reg-et és bejelöltek sokan, de mivel nem annyira szórakoztat, hogy kinek és miért rossz a sexuális élete, vagy éppen mit zabált vhol, s mindez képekkel illusztrálva hát nem használom, ezért sem ismerem.
Ha meg a cégen belül feltesz vki egy hirdetést és más csak mert hozzáférése van szó nélkül leveszi az eléggé necces az én olvasatomban, de hagyjuk is majd kiderül mit kap a vásárló.

lehet jelenteni
es pl marketplacen vallalkozast tilos

:roll_eyes::grey_question::question::thinking:

Ez engem nem fenyeget, mert nem használom a FB-ot semmire.

Csak arra céloztam, hogy lassan náluk is lesz talán az infók alapján egy szervezet ami figyelemmel kíséri a forgalmazókat és ha hátrányos a tevékenységük a gazdaság szempontjából, akkor rájuk szól v más szankciókat alkalmaz. Vagy ki tudja. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mondjuk az jó lenne már azért itthon.