Ki mit gondol a nem kikapcsolható "hangerő alacsonyabb szintre állítva" opcióról?

Sajna lehet, hogy igazad van.
Valóban, ha alaposabban értelmezzük az alsó kiegészítő szöveget, akkor az valószínűleg csak arra utal, hogy a hangerő megállapításához szolgáló hangot magát (pl. veszekedést :sweat_smile: ) nem rögzíti csak kizárólag a hangerő nagyságát.

Igen ez csak annyi, hogy automatikusan törölje-e vagy manuálisan. A kiegészítő szöveg meg, hogy nem veszi fel illetve nem tárolja.
Az Apple szerint ez a funkció bizonyos területeken nem kikapcsolható.
Ez nem Apple hanem EU szabályzás.

Várom már a kötelezően a cigarettába/tüdőbe beépített nikotin mérőt…

Jelentem, 14.4b2-vel az Apple valaszthatova teszi BT eszkoz tipusat. Igy az autot at lehet allitani autora, ahol mar nem fogja tekergetni a hangerot.

4 kedvelés

Na tessék rájöttek és megoldották. Vagy csak kaptak elég visszajelzést hogy ahogy most van az nem cool és azért, a lényeg a végeredmény. Amugy nálam eleve úgy volt azon, ez csak mostantól lenne?

UI: Igen megnéztem egy régebbi IOS-t futtató SE-n és ott nincsen ilyen opció.

Nekem van erre egy megoldasom.
Autoban radiot hallgatok. Esetleg CD-t.

Tudom; olyan elmaradott vagyok, hogy szekerrel kellene jarnom, ahol hatul ul egy primas, es hegedul… :slight_smile:

1 kedvelés

Őszintén, a CD hallgatásnál emelem a kalapom, mert ott végre azt hallgatod meg, amit az előadó szeretne, nem egy számot egy listáról :slight_smile:

1 kedvelés

Na ebben egyetértünk, csak nálam SD-n vannak a CD-k mert úgy 1xűbb nekem és nem kevésbé fontos, hogy elfér rajta jó pár CD, nem kell cserélgetni :grinning:

És akkor ez nekem megoldja a problémát? Nem hinném. Milyen alapon mondja meg a telefonom hogy hangos a zeném? Majd én eldöntöm. Itt az a lényeg hogy ez eddig nem volt, az hogy valami hitvány ember ezt kitalálta az nem normális. Gondolná az ember hogy majd lesz frissítés, de nem hiszem, ez lett és kész. Az ember meg le van szarva hogy neki jó e vagy nem. Elszomorító.

EU regulacio van erre. Ezert voltak regebben is halkabbak az EU telefonok (telefon szarmazasatol fuggoen volt “EU volume limit” kapcsolod). Nekem, most hogy kicsereltek a telefonomat es EU verziot kaptam, megjelent a korlatozasra utalo menupont (eddig nem volt). Szoval, tessen EU-n kivuli teruletrol (USA es az Ausztral verzioban tudom, hogy nincs ilyen).

Szerk: Ez a beallitas arra lesz jo neked, hogy a kocsiban levo kihangositora, ami a szabvany szerint csak fules lehet, ezt pedig ugye az EU-ban vedeni kell, at tudod majd kapcsolni mas formatumra, aminel nem fogja korlatozni.

Érdekes kiskapu lesz ez, mert innentől a BT fülesre is mondhatja, hogy az nem füles tehát ne érvényesítse a hangerő limitet. De jogi szempontból a lényeg az lesz, hogy Te nyilatkoztál így. Ha hamisan, akkor csak e miatt nincs betartva az EU szabályozás. Két mamut, a napi gyakorlat meg a kisember :slight_smile:

Akkor ezentúl lehet az angol vétel esetében sem lesznek ilyen regulák?
:grinning: Vagy kérdezzek kettőt és könnyebbet? :grinning:

Azt próbálta már valaki, hogy Beállítások—>Képernyőidő---->Tartalmi és adatvédelmi korlátok---->Módosítások engedélyezése alatt a Hangerőkorlátozás Tíltása.
Én most próbálom. Hátha bejön…

Igen ezt írták több helyen is de ez nem kapcsolja ki. Ezt a funkciót amúgy EU-ban nem lehet kikapcsolni.

Értem. Akkor vajon mit kapcsol ez a kapcsoló?

Ezt, ha kikapcsolod akkor nem tudod ezt ( A fejhallgató hangerejének korlátozása) állítani utána

Beállítottam a fülesemet hangszorónak, azóta nem méri a hangszintjét és nem vette le a hangerőt.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.