[KIBESZÉLŐ] iPhone 11 Apple esemény – kedd 19:00

Sanszos, ilyen se volt még :).
Akkor ez a furcsaságok éve :slight_smile:

Szeptember 19 az Apple Arcade, ahhoz pedig kell az iOS 13, nem?
Ez igy eleg fura lenne, hogy elindul a szolgáltatás, csak épp nincs eszköz amin futna.
Az új iPhoneok meg iOS 12-vel jönnének csak?
Nekem is az jutott eszembe hogy valami gáz az egész körül, hogy ekkora a kuss az új verziók körül, de csodálkoznék ha szeptember végéig várnának vele (amúgy a szeptember 30 az iPad megjelenés alapján egy tipp?)

Annyira érdekel már az új iphone hogy tökre el is felejtettem, hogy ma van. :frowning:
Lehet nyomni a fotógombot folyamatosan és indul a videófelvétel, wow!!!

Igazából az ipadOS jöjjön aztán csókolom. Desktop Safari szevasztok.
A többi? Milliókért.

Sajna.

2 kedvelés

:rofl: Nagyon jó!!!

Közben kijött:
iOS 13 szeptember 19
iOS 13.1 szeptember 30
Catalina pedig októberben

Az XS-t már ki is vonták a forgalomból.

1 kedvelés

SE utód nem jött, szóval az egész csalódás. Kamerára recskázós részen majdnem bealudtam kétszer is, annyira nem érdekel. Még műszaki érdeklődő szemmel is abszolút semmitelenek ezek az új telefonok. AppleTV±ra felállt, ennyi.

iPhone SE utódra felesleges számítani, több éve megy már az ezen való pörgés, és egyszer sem jött még, tehát nem igazán valószínű, hogy érkezne ilyen bármikor is.

A Telekomnál van

a szolgáltatók és az egyes boltok még nyilván ki fogják szórni a raktárkészletüket.

Tehát akkor az Apple megint eljátssza, hogy “rákényszeríti” a vásárlókat az új készülékekre? Mint a sima X esetén?

ki kényszerít rá és mire? hiszen még most is meg tudod venni, csak nem az Apple-nél.

Anno ahogy elkezdték a szolgáltatók forgalmazni az XS-t azonnal lekerült a palettáról az X! Itt pont a Telekomra gondolok! Erre gondoltam! Tehát, ha most azonnal nem tudok venni XS-t, mert bőven elég lenne, meg sztem. jobban néz ki ergonómiailag is, de persze ez szubjektív, de még nem férne bele a beruházás, akkor, ha megjelenik a 11 pro így sanszos, hogy nem lehet, majd megvenni, mert “hírtelen” megszűnt a forgalmazása. Erre gondoltam…

Hát de volt egy éved hogy vegyél XS-t, vedd akkor használtan, ha most akarod úgy is jobban jársz :slight_smile:

Na jó ez igaz, de nem biztos, hogy úgy áll a csillagzat, hogy beleférjen…:(Itt csak azt akartam boncolgatni ,hogy nem-e ugyanazt a taktikát akarja “ráerőltetni” újra az emberekre az Apple, hogy a választható alternatíva csak az új széria legyen.:slight_smile:

Mondjuk valóban XS óta frissít így az Apple, hogy elkukázza az előző generációt ezt sajnáltam az X-nél. :frowning: ebben igazad van.

Igen erre gondoltam!:slight_smile: Pont ma beszéltem ki a kollégámmal a tegnapi bemutatót és ma rá is keresett a Telenor oldalán és az XS már “hírtelen” nem volt a kínálatban.

Jó bocsánat! Mea Culpa! Most megnéztem és náluk is kapható, legalább is most fent van az oldalukon, hogy vásárolható!:slight_smile:

Azért ennek tükrében kiváncsi vagyok, hogy, ha ténylegesen megjelenik az új széria a szolgáltatóknál a kínálatban, maradnak-e a “korábbi” modellek is vagy “eltűnnek”?:slight_smile: