Kipróbáltuk a Photoshopot iPaden

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/11/07/kiprobaltuk-a-photoshopot-ipaden/

A héten zajlott az Adobe MAX, a cég éves konferenciája, ahol rengeteg szoftver új verziója mellett végre elérhetővé vált a tavaly bemutatott Photoshop iPades változata is. Számos designer álma vált valóra ezzel, de vajon az 1.0 hozza-e már azt a szintet, hogy lecserélheti a számítógépes verziót? Aki a kreatív iparágban dolgozik és Adobe szoftvereket használ,…

Jó cikk lett, köszi. Arról esetleg tudtok valami infót, hogy mobilra kiadják vagy nem?

Köszi szépen :wink: Nem hallottuk, hogy terveznék-e mobilra is kiadni, de mi sok értelmét nem látnánk, ert ehhez kell a nagy kijelző, hasonló funkciókat tudnak más direkt mobilra készített alkalmazások

2 kedvelés

És mi történik azokkal a félkész doksikkal, melyeket az asztali verzióval kezdtem el, de olyan tulajdonságokkal rendelkeznek, melyek limitáltak az iPad-en? Példának okáért lehet-e szöveget szerkeszteni az iPad-en, ha olyan fontot tartalmaz, amit nem ismer? Vagy mit csinál a CMYK doksikkal? Megnyitáskor átkonvertálja RGB-be?

Volt pár éve a Photoshop Touch app, az elég sokat tudott, de megszüntette az Adobe és kismillió alkalmazásra szedte szét. Kár, én szerettem.

1 kedvelés

Van még aki ilyet használ amikor ott az Affinity??? :thinking::smirk:

Aki, mondjuk dolgozik vele? :smiley:

A szövegekkel akkor nem tudsz érdemben dolgozni, ha nincs meg a font az appban, de a többi részével tudsz haladni. A CMYK kérdést meg megnézem