Kipróbáltuk az innr okos LED izzó termékcsaládot, ami Philips HUE kompatibilis!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/11/18/kiprobaltuk-az-innr-okos-led-izzo-termekcsaladot-ami-philips-hue-kompatibilis/

Az innr márka nem újkeletű, azonban mostanra lett megbízható magyar disztribútora a cégnek és ezzel együtt került a kezünkbe is ez a termékcsalád. Talán a legfontosabb, amit érdemes elmondani róluk, hogy Philips HUE központ kompatibilisek, de fele annyiba kerülnek! Az innr márka tulajdonképpen okos izzókról szól. Ebbe beletartoznak a klasszikus E27-es, az E17-es és GU10-es…

A kültéri oszloplámpát próbálta már valaki?
Pont most tervezek ilyesmit venni, Philipset néztem, az baromi drága, igaz Philips égők, LED sor, bloom van itthon, de mindig külföldről ügyesen olcsóbban vásároltam…
A Philips kültériről olvastam arról jókat írnak…
Ráadásul itt a ledvonalon nincs kültéri

Szia! A magyar Innr képviseletnél dolgozom. Ez egy elég új termék, nem érkezett még hozzánk.

Ennyit találtam róla:

1 kedvelés

Philips ambilight tv-vel is ugyan úgy működik mint a HUE izzóval?

Megnezem neked! :slight_smile:

Köszönöm!

Szia!

Nem, a Hue Entertainment-et nem adja ki a Philips/Signify külső gyártóknak. Világítási képeket, automatizálást, vezérlést, OTA FW frissítéseket támogatják az Innr megoldások. Szerintem ez elsősorban arra nagyszerű, hogy az egész lakást-házat bevonjuk a Hue rendszer alá.

Köszönöm!