Kipróbáltuk az Interkomot – az első Siri funkció, amit biztosan használni fogunk!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/11/18/kiprobaltuk-az-interkomot-az-elso-siri-funkcio-amit-biztosan-hasznalni-fogunk/

Az Apple még nyáron, a WWDC-n mutatta be az Interkomot, ami lényegében egy otthoni adóvevő funkciónak felel meg, de azért ne rohanjunk ennyire előre. Én azonnal tudtam, hogy az egyik kedvenc újdonságom lesz a HomePod tulajdonosok számára, és persze a leendő HomePod mini tulajdonosok számára is, mert ugye az utóbbi ár/érték arányban egy szuper kis…

Kérdés nélkül megéri több Homepod mini a lakásban :slight_smile: Legalábbis én rakni készülök minden helységbe. :slightly_smiling_face: Legfőképp az Interkom miatt is. Amúgy nagyon jó működik, szinte napi szinten használom már. A kocsiból azzal üzenek már haza :smile:

1 kedvelés

Hirtelen eszembe jutott az a nő, akit éjszaka, futás közben megtámadtak, és kicsit később a férje szedte le róla a támadót. Persze a rendőrség értesítése is fontos, de a család hatékonyabban tud kommunikálni, intézkedni hasonló szituban.

1 kedvelés

Ez az intercom dolog tetszik.
Ugyan azonn az AppleID-n kell lennie az eszközöknek?