Kipróbáltuk – League of Legends: Wild Rift

Eredetileg itt jelent meg: Kipróbáltuk – League of Legends: Wild Rift - Szifon.com

Az iPhone 12 széria bemutatásának játékos fénypontja a League of Legends: Wild Rift volt, amit a keynote-on kellőképpen promóztak, de utána viszonylag nagy volt a csönd. Én feliratkoztam, hátha kapok béta hozzáférést vagy legalábbis értesítőt arról, hogy mikor jelenik meg a játék, de valahogy mindkettő elmaradt, így csak néhány napja vettem észre, hogy már le…

Vártam ezt a játékot, mert bár az eredetivel nem játszottam, de Arcade-ben szeretem a hasonló stílusúakat. De sajnálattal látom, hogy tvOS-re nincs… Van rá esély vajon, hogy valamikor lesz? Telefonon nem szeretek játszani, pláne nem ilyennel ami szépen is néz ki és megkívánja a nagy kijelzőt. Nekem legalábbis.

1 kedvelés

Én Angliában elek, és úgy használom Apple Tv-n hogy AirPlay-el át küldöm a tv-re a jelet. Nekem bevált :slight_smile:

Az Apple TV nekem kábellel csatlakozik az internetre és nem wi-fivel, úgy tudom ebben az esetben nem működik az AirPlay. De lehet rosszul tudom. :smiley:

Attól ugyanúgy működik, csak az iPhone-nak és a Tv-nek is ugyan azon a hálózaton kell lennie.

Áh oksi. :slight_smile: Soha nem próbáltam még, nem volt rá szükség. :smiley: