Kiszivárgott CAD képeken az iPhone 12

örülök, hogy jó kedvre derítenek a hozzászólások. ez a lényeg, a jókedv.

Szarkazmus, szarkazmus, szarkazmus… :smiley:

én változatlanul tényleg örülök, hogy ezektől jó kedvre derülsz a hozzászólásaidban használt smiley-k alapján.

Te egyébként tényleg csak szarkazmusra vagy képes? Semmi változatosság?

igen. sajnos semmi változatosság. ez van. de legalább nevettél.

Akkor nyilván te is nevettél. :smiley:

nyilván.

Muhaha :smiley:

Azért ezt idéztem, mert állítottad hogy mi kezdtük az “ekézést” hát nem! Ezzel kb le is zárom ezt a nem rövid “vitát” mert kb semmi értelme veled, mert nem vagy kompetens a témában. Ha ez nem érthető akkor nem tudom mi az a számodra, mivel eddig bármit felhoztam leírtad ugyan azokat az érveidet csak más körettel mint előtte, pl a felbontásról aminek még mindig semmi értelme és fölösleges számháború, de nem érted meg sosem mint a többit sem,ahogy fentebb látható. Ez van ha tetszik ha nem.

Személyeskedés ON:
Öööö… Ez nem “ekézés” volt, csak egy vélemény, az ide vágó helyen. Mire ti rögtön rákezdtétek, hogy így a konkurencia, meg úgy a konkurencia, ahogy szoktátok. :smiley: Idézni sem kell, olvass vissza, ha nem hiszed.
Milyen témában nem vagyok “kompetens”?? És miért ne lennék az?? Annyira biztos az vagyok mint te. Azért írtam ugyanazokat az érveimet amiket már leírtam sokszor - egyébként ezt is leírtam, ha visszaolvasol -, mert ti folyton ugyanarra futtok rá én meg ugyanúgy cáfolom őket. Gondoltam azért, mert nem olvastátok még elégszer ugyanazt. :smiley: Nem az én hibám, hogy ha negatív véleményt hallotok az iPhone-okról, rögtön ugyanazokkal hozakodtok elő. Nincs itt semmiféle “számháború”, csak fáj nektek az igazság, ennyi. Ilyenkor egyikőtök rögtön ugyanazzal a konkurencia ekézéssel áll elő és ugyanazokat hozza elő, amiket én már többször cáfoltam, másikotok meg újra előáll a szarkazmusával, amivel szintén nem megy semmire, mert csak egy óvodás nem szúrja ki. Ez van ha tetszik, ha nem.

Ne haragudj, de amiket Te felsoroltál azok nem érvek van 1-2 dolog ami Neked nem tetszik, de ezek még nem érvek, sőt! Képernyőlezárás müködik pontosan, a Kontaktoknál a képek ott vannak, a Safariban a visszalépő nyíl nem fent van hanem lent, az acél amiről Te beszélsz azt úgy hívják otthon, hogy saválló acél ami sose volt mágnesezhető és nagyon nem csak márkás svájci órákban található és nem horror áron. A naptár alkalmazást én használom, biztos van jobb is, a Face Id már az X-ben is elég gyors volt számomra, a notch miatt nem látszodó akksi állapot megint csak egy nem tetsző vélemény nem érv valami ellen, mp3-as csengőhang beállitás, ne haragudj de hány éves vagy? Telefonbeszélgetés rögzítése nem egy amcsi dili, nagyon sok országban tilos. Ujjlenyomat olvasó hiánya megint csak egy személyes dolog ami neked nem tetszik, nekem nem hiányzik. A doboz tartalma igen lehetne más is, én szerintem egyenileg konfigurálható legyen, látod ez is csak egy vélemény volt. Itunesszal nem szoktam semmit a telefonra tölteni, igazából nem is tudom mit akaraz vele rátölteni biztonsági mentés kivételével. Ja és igen nem csak Te hasonlítasz össze konkurens telefonokat, akármennyire is hihetetlen számodra mások is rendelkeznek több gyártó készülékeivel. A Te bajod csak annyi, hogy minde egyes témaban amihez hozzászólsz be akarod bízonyitani, hogy Te veszed a legjobb készüléket és Te tudsz a legtöbbet róluk. El mondhatod a véleményed mindig, de Te fogadd el, hogy van ellen vélemény is. De Te még az se fogadod el, hogy valaki örül Neked, Te rögtön visszatámadsz szarkazmussal, pedig hidd el senki nem irogyli tőled, hogy Neked ennyi készüléked van. De amúgy szívesen megnézném az összehasonlító videóadat a fent felsorolt “hibák”-ról. Mielött mást hinnél csak a véleményem mondtam el mint Te. ( U.I.: Ja igen, összehasonlítom én is különböző gyártók készülékeit és van olyan amiben jobb a konkurens)

Izé… leírtam, a Safari az egyetlen, ahol a visszalépés lent van. Meg a Google alkalmazások többségében is. Az összes saját alkalmazásban, ill, a főmenükben, beállításokban, stb. mind fent van a visszalépési lehetőség. Magától értetődik, akinek van iPhone-ja az ezzel tisztában van, nem értem miért értetlenkedsz.
Kontaktoknál a képeket nem látod, csak ha rámész az adott kontaktra. A felsorolásban nem látható, kizárólag a kedvencek esetében. Ha mindet szeretnéd látni a felsorolásban is, max. azt tudod tenni, hogy amennyit csak lehet beraksz a kedvencek közé és azt nézegeted. Kifacsart logika.
Hogy egy acél saválló vagy sem, annak semmi köze nincs ahhoz, hogy mágnesezhető-e, vagy sem. A mágnesesség bizonyos anyagokban a kiegyenlítetlen, páratlan spinű elektronok miatt jön létre. Ferromágneses anyagokban a spinek azonos irányban helyezkednek el, amit az ún. kicserélődési kölcsönhatás okoz. De ha bővebben is kíváncsi vagy rá, olvass utána, gugli a barátod. Ha pedig valamivel nem vagy tisztában, inkább ne írj semmit.
Nem a mágnesezhetőség hiánya a drága, hanem a svájci órák. Olvasni és értelmezni tudni kéne. Elmagyarázom, hogy egy óra esetében ennek miért van értelme, egy mobil készülék esetében pedig ez miért értelmetlen; A mechanikusan működő órák esetében, amilyenek a drága svájci órák többsége (ugye automaták, vagyis önfelhúzósak és saját rugós, fogaskerekes szerkezetük van), a mágnesezhetőség hiánya azért szükséges, hogy az óra működését ne zavarhassa meg. Hiszen ha azok acél anyaga mágnesezhető lenne, az óra mechanikus működését bármilyen mágneses erőhatás megzavarhatná és az óra máris nem lenne megfelelő pontosságú. Viszont egy digitális működésű óra, vagy telefon, vagy bármi esetében kb. tök mindegy milyen az acél, ami pl. a keretét alkotja. Így az, hogy az iPhone-okon sem mágnesezhető csak a hype része lesz, mivel műszaki jelentősége nincsen.
Nyilván nem a kezdetek kezdetén vásároltál X-et. Akkor ugyanis a szoftver kezdeti nehézségei, hiányosságai miatt igen nehezen működött az arcfelismerés, néha nem ismerte fel a tulajdonost és sokszor pokoli lassú is volt. Ma már valóban jobb és gyorsabb, de egyrészt néha most is akadozik, másrészt a Samsung gyorsaságával ma sem vetekedhet. Ez van. Tedd le őket egymás mellé és próbáld ki, ha nem hiszed. Ráadásul a Samsungon beállíthatod, hogy rögtön a főmenübe lépjen, bármiféle legyintgetés és egyebek nélkül, ez még jobban meggyorsítja a feloldást.
Hogy valami (bármi) nem látszik a notch miatt, az mitől ne lenne hiányosság? Hiszen az adott cég gyártja a saját készülékét ilyenre. És ilyen módon pedig miért ne lenne a hiányosság melletti érv, ha ezt leírom??? Ha egyszer valami az iPhone-on nem látszik, a konkurencián meg igen, az hiányosság. Ragozhatod ezt akárhogyan. Lehet, hogy van akit ez nem zavar, ezt el tudom fogadni, de akkor is hiányosság.
Személyeskedés ON: Ha annyi idős leszel majd mint én, rá fogsz jönni, hogy a kor csak egy állapot, semmi más jelentősége nincs. Látatlanban is biztos vagyok benne, hogy jóval idősebb lehetek tőled, lévén ilyen kérdéseket egy bizonyos kor után már nem tesz fel az értelmes ember, mert tudja, hogy értelmetlen. Személyeskedés OFF. Engem zavar, hogy nem tehetem be csengőhangnak a kedvenc zenémet és a legtöbb ismerősömet is zavarja ez, volt aki csak emiatt cserélte le az iPhone-ját és az illető olyan korú, hogy huszonéves lánya van. Szóval igen, ez szintén probléma és nem kor függő, ahogyan a legtöbb egyéb dolog sem ami a mobilok tudását illeti. Ráadásul semmibe sem kerülne a dolgot orvosolni és a lehetőségét megadni, hiszen a készülék képes mp3 lejátszásra, sőt, ébresztéshez is be lehet állítani mp3-t. És persze az is érthetetlen számomra, hogy miért nem zavarja az Almát az, hogy a konkurenseik ezt is tudják, míg az ő készülékeik közül egyik sem, pedig ezt némi programozással, majd egy iOS frissítéssel meg lehetne oldani.
Telefonbeszélgetés rögzítése nagyon kevés országban teljesen tiltott. Viszont mindenhol szabályozott. Idehaza csak cégek esetében van egy kötelezettség arra, hogy előzőleg informálni kötelező róla a hívott, vagy a hívó ügyfeleket és a tárolás módjára és idejére is van előírás a cégek számára. Magánszemélyeknek ilyen szabály nincs. Kizárólag annyi, hogy a másik fél engedélye nélkül nem lehet a felvételt felhasználni, közreadni, pl. az internetre feltenni. A legtöbb országban hasonló a szabályozás. Na jó, talán Kínában meg Észak-Koreában lehet, hogy valóban tilos. Oda majd nem telefonálunk. :smiley: Viszont pl. egy egyetemi előadás videón való rögzítése a megfelelő emberek (pl. előadó, illetve az intézmény) hozzájárulása nélkül valóban tilos, meg valakiről mondjuk egy meztelen képet készíteni, majd azt az Internetre feltenni az illető engedélye nélkül szintén tilos, az iPhone-ok közül mégis mindegyik képes ezekre. Akkor most? Érdekes nem? :smiley: Tehát amit te írtál, az nem indokolhatja a telefonbeszélgetések rögzíthetőségének hiányát.
Ujjlenyomat olvasó hiánya megint csak egy olyan dolog, amiben kevesebb a konkurenciától. Ez esetben is el tudom fogadni, hogy számodra ez nem hiányzik, de felhívnám a figyelmedet, hogy egyfelől nem mindenki olyan mint te, másfelől, ha valamit (bármit) az egyik készülék tud, a másik készülék pedig nem akkor az annyival kevesebbet tud. Tettszik vagy sem.
Doboz tartalmát nem lehet egyénileg konfigurálni. Ez kb. kivitelezhetetlen lenne. Viszont semmibe sem kerülne egy 18-as vacak töltő helyett mondjuk egy 40-es, vagy 50-es töltőt beletenni a dobozba + egy filléres kijelzővédő fóliát, és-vagy egy átlátszó szilikon hátlapot, egy olyan készülék esetében, aminek az ára az 500 ezeret közelíti.
Mivel teszel fel mp3-t, vagy képeket az iPhone-odra, ha nem iTunes-szel? A fájlkezelővel nem engedélyezett. Samsungnál pl. ez sem akadály. De egyébként a biztonsági mentés, meg a beállítgatások is egy kínszenvedés vele, mivel teljesen illogikusan van benne minden.
Rendszerint egy embernek csak egy telefonja szokott lenni egyszerre. Én legalábbis nagyon kevés olyan embert ismerek, akinek hozzám hasonlóan két telefonja is lenne, főleg, ha azok élvonalbeli típusok. Ha pedig valaki áttér egy másik típusra, akkor rendszerint az a jellemző, hogy az előzőtől megszabadul. De nyilván nem én vagyok az egyetlen, ezt soha nem is állítottam, csak ritka az ilyen. És? Ennek mi a jelentősége?
Személyeskedés ON: Kösz az elemzést rólam, de asszem, hogy elég jól ismerjem magamat és hát nagyon nem az vezérel amit te írtál. De erre te magad is rájöhettél volna, hiszen ha a menő telefonjaimmal akarnék kérkedni, akkor azzal állnék elő, hogy nekem mindenből a legjobb van, nem pedig azzal, hogy nem fogom megvenni ezt sem és persze azt sem írnám meg, hogy egy lassan 3 éves iPhone X-em van most is, mivel az utána kijött modelleket megvásárolni, megfelelő innováció hiánya okán szerintem nincs értelme. Semmit sem tudok rólatok, csak hogy fanatikusan Alma rajongók vagytok. A fanatikusságnak pedig tapasztalatom szerint sosincs pozitívuma, teljesen mindegy miről legyen szó és ez sajna esetetekben is így van. Ezért is szoktalak benneteket a “valóságba rántani” néha.
Tudod mi az a szarkazmus? Ha valaki szarkasztikusan állítja, hogy örül neked, az valójában nagyon nem örül. Rögtön felismerem a szarkazmust, az ilyen gyengét pedig az egyéb érvek kifogytával különösen, de Jadeye ezt nem is tagadta. Akkor meg miről beszélsz?
Nincs összehasonlító videóm, nem is fogok készíteni. Nem egy youtuber vagyok. De ha mindenképpen ez a vágyad és veszed a fáradtságot, találsz összehasonlító videókat néhány általam felvetett témában, melyek szintén engem igazolnak.
Itt mindenki a véleményét mondja el. Nyilván te is. Mi ebben az új? Más kérdés, hogy van aki téved. Te elég sok dologban. Ezért szerintem inkább tanulnod kéne. Személyeskedés OFF.