Koncepcióvideón a MacBook Pro lehetséges jövője és 31,6 colos kijelzőn dolgozik az Apple

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/02/21/koncepciovideon-a-macbook-pro-lehetseges-jovoje-es-316-colos-kijelzon-dolgozik-az-apple/

Ming-Chi Kuo, a TF International Securities elemzője a hétvégén felfedte, hogy forrásai szerint az Apple milyen újdonságokkal készül az idei évre. Először nézzük meg, hogy a Mac-ek terén mire számíthatunk! Idén érkezik az új Mac Pro és vele együtt az Apple új kijelzője is, ahogy azt a cég már 2017 áprilisában elmondta. Előbbiről semmi újat nem…

Ha már Pro téma akkor lenne kérdésem mint leendő első tulajdonosa csak még nem tudtam választani.2018 Air vagy 2017 Pro közt.SSD hibáról is olvastam hogy 2017 júniusa és 2018 júniusa között gyártott széria érintett (persze gondolom nem mind).De most olvasva hogy még “csíkosodó kijelző” probléma is fenn állhat…Mert fényerő,gyorsaság stb ez mellett lennék de így elég bizonytalan vagyok most.Nem egy-két forintról van szó.