Legjobb torrent kliens keresése macOS-re

“szerintem másik kliens nem fogja tudni átvenni a seedelés alatt álló torrenteket csak úgy. ha előtte egyenként exportálod őket, hogy újból legyen torrent fájlod,”

Ettől félek én is, nem tudom hogy hogyan kell, és nem szeretnék mindent újra letölteni :frowning:
Meg azt se tudom akkor melyik kliens lenne a megfelelő.

Hát mindent nem kell újra letöltened :smiley: Csak megnézed a site-on hogy mit seedelsz letöltöd a torrentet a másik kliensbe és megadod neki a letöltött mappát. Ő saját maga észre fogja venni hogy le van töltve és seedbe rakja.

Köszi!
De nem fogja “duplikálni” a file-okat a másik kliens?
Ha nem akkor már csak az a kérdés melyik legyen az, melyiket ajánlják a legtöbben. És persze a beállítások, portot nyitni neki stb. hogy seedeljen is, ne csak letölteni tudjak ugye.

ha jól emlékszem, az uTorrent egyébként egy külön mappába elmenti az összes torrentet, tehát lehet, hogy nem kell őket újra letölteni. talán a ~/Library/Application Support vagy a ~/Library/Preferences alatt lehet egy uTurrent mappa, és azon belül, de csak tipp.

ha a letöltési mappa ugyanaz, akkor a kliens fel fogja ismerni, hogy már le vannak töltődve, és nem tölti le őket újból.

én a Transmission-t használom.

Nem, sajnos nincsenek meg a file-ok, ha nem is szándékosan de legutóbb valahogy úgy állította be magát, hogy repülnek a kukába :frowning: Régen én is a Transmission-t használtam, de emlékszem jópár éve amikor lett utorrent Mac-re a seggét verte a földhöz egy csomó felhasználó, és én is átálltam.
Na mind1 köszi, akkor 1 szavazat a Transmission-re :slight_smile:

én már régen nem tudok megbízni az uTorrentben. bő 10 éve, még Windows-on használtam, de Mac-re váltáskor átálltam a Transmissionre. utána ugyanaz lett az uTorrenttel, mint bármi jó szoftverrel, amit felvásárol egy pénzes cég: szétbarmolták. és elég sok probléma volt az idők során beletett hirdetésekkel is. a Transmissionben ilyesmi szerencsére nincs.

qBitTorrent jobb szerintem. Át lehet nevezni a fájlokat letöltés előtt ami nekem nagyon praktikus ha magyar elnevezéseket akarok használni…