Legjobb torrent kliens keresése macOS-re

Normális torrent klienst keresnék macos-re.

  • Torrentenkén meg lehessen adni letöltési útvonalat
  • Letöltés előtt át lehessen nevezni a torrent fájl nevét
  • Legyen magyar nyelvű
  • alvó mód után is elinduljon rendesen ne kelljen újraindítani
  • ha adok neki engedélyt ne kérdezzen állandóan és állandóan

vagy ilyen csak windows-ra létezik?

Transmission-t próbáltad már? https://transmissionbt.com

Igen. Gagyi…

pedig szerintem a magyar nyelv kivételével ezeket tudja, amiket felsoroltál.

qBittorrent esetleg? Ha jól tudom macOS-re is ez most a leginkább ajánlott.

Nem találtam meg a torrent átírási lehetőséget. Azaz mielőtt elindítom a torrentet át tudjam írni a nevét és a könyvtárat is már az új névvel lássam. A qBittorrent ezt tudja de annak más baja van.

Én vagy NAS-ra töltök le közvetlen… ott megadható hogy hova töltsön le. Egyébként magát a Torrent file-t miért akarod átnevezni? Jadeye moderált ezt: “Legjobb torrent kliens keresése macOS-re” :slight_smile:

Ezen kívül nálam a Folx vált be.

De ha már kérdés, hátha tud rá valaki választ: Régebben az utorrent a UPC-n maximum 3-5MB/s töltött le, átváltottam Folx-ra, végre ment 30-40MB/s, ez mára megint megint 3-5MB/s, és most a NAS képes letölteni 30-40MB/s, a Folx ismét nem. Nem értem ez miért van, miben számít a rottent kliens és mit kell tennem azért hogy menjen rendesen.

A fájl nevét lehet csak átnevezni, a könyvtár nevét nem. Sajna ez sem tudja azokat amit a windows-os társai mind tudják!!! Gáz…

Folx rettenet, az sem jött be. Ok, sajna a windows kliensek jobbak, ez van. Másban a mac jobb :smiley:

Amúgy a torrent fájl nem akarom átnevezni, csak amilyen könyvtárat létrehozna. Pl filmeknél angol neveket hozna létre és a torrent is angol. Én szeretem ha minden szépen a magyar fordításra van elnevezve. Sokkal jobban átlátható magyar nevekkel.

És az nem jó, ha az után nevezed át, hogy befejezte a letöltést és kiveszed a kliensből? Vagy nem tudom honnan töltessz le, de pl ha nCore-ról akkor miután letelt a kötelező seedidő és úgyis leállítod a kliensben?

De ha a kötelező seedidő után se szoktad leállítani, hanem benn hagyon “örökre”, akkor tárgytalan a kérdésem. :smiley:

Ahhoz hozzá kell szokni :slight_smile: Nekem amúgy eddig az jött be a legjobban uTorrent után. Igaz én nem seedelek vissza soha. :man_shrugging:t2:

Erre valaki tud választ? :man_shrugging:t2:

Igen, örökre hagynám :smiley:

1 kedvelés

Folx nekem jól helyettesíti a utrrentet

1 kedvelés

Megbeszéltük, hogy a Folx egy csomó mindent nem tud amit a qBittorrent…

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem utorrent-tel kapcsolatban.
Van egy régebbi i7-es Minim egy régebbi még Sierra rendszerrel. Amit direkt ilyen célokra tartottam meg, hogy majd ne az új gépet hajtsam állandóan. A probléma a következő elvileg szépen be van állítva minden (legalább is évekig nem volt vele gond), most meg gondol egyet a rendszer és minden további figyelmeztetés nélkül bezárja az alakalmazást. Fogalmam nincs mi lehet a probléma, alkalmazást már újratelepítettem, próbálgattam kül beállításokat, de semmi eredmény :frowning:
Ha valaki tudna érdemben segíteni azt nagyon megköszönném!!!

muszáj utorrentet használnod?

Nem, egyáltalán nem ragaszkodom hozzá. Csak úgy volt beállítva, hogy a torrent filok mentek a kukába, és csak a letöltött anyag “fut” egy külső vinyóról. Gondolom ha klienst váltok akkor nem fogja tudni beolvasni a másik kliens. Ha nincs igazam akkor szivesen várok bármilyen tippet, megoldást.
Köszönöm a segítséget!

szerintem másik kliens nem fogja tudni átvenni a seedelés alatt álló torrenteket csak úgy. ha előtte egyenként exportálod őket, hogy újból legyen torrent fájlod, majd azokat nyitod meg a másik kliensben, és a letöltési mappának pedig ugyanazt állítod be, ahol már le vannak töltődve, akkor bármi más kliens tudja folytatni a seedelést.