Lokátor, Barátok keresése probléma

Ma elszállt a Barát kereső funkció az iPhone-on. Az én helyzetem látom, de másét nem, és engem se látnak mások. iOS 14.0.1 van rátelepítve, voltam ma az Apple-be is más miatt és ránéztek gyorsan, nem tudtak megoldást rá, a telefon újra lett installálva, de úgyanúgy kiírja, hogy a szerver nem elérhető. A GPS működik, Térkép minden, ha belépek a beállításokban a Lokátorba akkor rögtön kiírja, hogy a szerver nem elérhető, pedig be van kapcsolva és ami a legjobb az egészbe, hogy Watch-on viszont működik probléma mentesen. Az Apple Systemstatus oldalán se ír semmilyen problémát. Esetleg valaki más beleszaladt már ebbe?

Megoldódott. Törölve lett a telefon majd próbáltam iCloud backupból visszatenni, de 3 db negyedig letöltött alkalmazásnál nem jutott tovább. Sőt a névjegyeken kívűl semmit nem töltött le se fotókat se üzeneteket stb. A barát kereső meg nem csatlakozott a szerverhez. Aztán beállítottam új telefonként és az alkalmazásokon kívűl szinte mindent visszatöltött, kivéve jópár jelszót amit viszont a számítógépen megnézve sikerült újra elmentenem. Ajánlom tényleg mindenkinek, hogy csináljon gépen egy mentést mielőtt újrateszi a telefont, ja és az Apple-ben azt mondták, hogy ez a hiba a 14.0.1-ben van és én voltam a napokban a 3. akinek ilyen jellegű problémája volt.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.