Ma este 7-órakor Apple iPhone esemény: ezekre számíthatsz! – vélemény

Eredetileg itt jelent meg: Ma este 7-órakor Apple iPhone esemény: ezekre számíthatsz! – vélemény - Szifon.com

Sokakat nem lep már meg, hogy ma este 7 órakor az Apple ismét iPhone eseményt tart. Ez a sokásos őszi eseménysorozatnak az első része, tehát itt az iPhone-ról, Apple Watch-ról, és AirPods-ról lehet szó a pletykák alapján. (Az Apple tudja fokozni a kamera méretet, az iPhone 13 Pro extra nagy kamerával érkezik majd) Elég sok…

11 Prom sanszos, hogy megy asszonyhoz, nekem meg jön egy 13 PM.

Van rá esély, hogy ma Mr White bejelenti az IOS 15-nek a megjelenési dátumát?

Ez volt eddig a legrosszabb keynote. És szinte semmit nem találtak el a jósok. Az Apple Watch-nál maradt a régi design és marginális fejlesztések, nem érdemes cserélni. Az iPhone sem kapott always on kijelzőt és csak a Pro lett 120 Hz-es és margináis fejlesztések mellett. Idén sok pénz marad a zsebünkben.

Hát na. Az új termékek vásárlása helyett inkább elmegyünk a világkiállításra. :joy:

1 kedvelés

Atya ég! Ez mekkora öngól lesz nekik, a semmi újdonság. Nem ezt várják tőlük a világban!

effektíve akkor pont, hogy jó volt, hiszen nem derült ki minden előre. nem? mert ugye eddig meg pont ez volt a probléma, hogy azért volt unalmas, mert minden kiderült.

1 kedvelés

A jósok fejlesztéseket, változásokat jósoltak, innen nézve nagy baj, hogy nem lett igazuk.

Na igen ez is egyfajta megfogalmazása ennek a mai semminek. :smiley:
Azért ezt valóban nehéz lett volna eltalálni. :crazy_face:

történtek fejlesztések, történtek változások, csak neked nem felelnek meg. a 120Hz-es kijelzőn is folyamatosan ment a feszülés, erre tessék, most itt van, most meg az a baj. :smiley: vagy amikor a mélyen androidos kolléga minden egyes funkcióra azt mondja, hogy bezzeg az androidos készülékekben ez és az is van, az iPhone-ban meg ez sincs, meg az sincs, aztán amikor meg lesz, akkor meg rögtön lehet azzal jönni, hogy bezzeg az androidosban már mióta volt. így soha nem lesz jó semmi.

1 kedvelés

Nekem az jött le,hogy 12pro meg Watch 6-ról nem kell kapdosni… :smirk:

Én szinte biztosra veszem, hogy nem lesznek ellátási gondjaik, hacsak le nem állnak teljesen a gyárak.

Hol az Airpods 3!? :triumph:

Felesleges. Én meg tavaj vettem a 12pro-t. Elég lett volna a 11pro is.

1 kedvelés

Amúgy ez lehetett volna Watch 6s,meg Iphone 12pro s is… Kár,hogy leálltak ezzel az S dologgal. Lehet nagy a nyomás rajtuk. :slightly_frowning_face:

Én a 8K hiányolom. S21 ultrát még sem veszek csak a kamera miatt…Androidban van itt az almában is jó lenne…

A következő keynote-ot biztos nem nézem meg, elolvasom az összefoglalót.
Csak engem idegesít, amit az összes előadó a kezével művel?
Pont ugyanúgy tárja szét a kezét mindegyikük.

2 kedvelés

Borzalmasan idegesítő, nagyon mű, szirupos szar az egész. És ez főleg olyankor jön ki -mint most is- amikor nincs is valódi tartalom, amit mondani tudnának.

Tök jó volt a zene. :joy:

December 6-án ha lejár a mostani szerződésem tudom megrendelni az újat, szerintem az 13 pro lesz a kiszemelt. A 11 Pro-t meg eladom. :wink: