Macbook Air A1465 OSx probléma

A történet a következö: került hozzam egy Air ami elvileg rendszer frissités közben megállt. Az elején ugye megtalálja a wifi hálózatot, jelszó megadás után csatlakozik is, be is tudok menni a Recovery menübe, de miután ki kellene választani melyik meghajtóra telepítse a rendszert ott nemtudok kiválasztani semmit. Hogyan tudnék erre rendszert varázsolni szerintetek?

Most ott tart a gép, h csak a bejelentkező hang van meg utána ujraindul.

0 Likes

A rendszr nem latja az SSDt. Ez elofordulhat ugy is, hogy hibas, de ugy is, hogy 10.14-re frissitett az illeto es az evek alatt jelent meg olyan 3rd party SSD bovites, aminel firmwaret kell frissiteni mielott 10.14-et telepitessz.

0 Likes

Ha SSD hiba lenne akkor nem egy áthúzott, villogó indítólemez jelenne meg?

0 Likes

Internet Recoveryt vagy sima Recoveryt latsz? Terminalban diskutil list mutat barmilyen disket? Az athuzott karikra tobb esetben is megjelenhet.

0 Likes

Internet recovery
Ilyenkor ugyebár Terminal nemjön be vagyis nekem ebbe az állapotba.

0 Likes

Recovery alatt is kellene lennie terminalnak (noha, soha nem probaltam meg az Internet Recoveryt)

0 Likes

Az a baj már most odáig nemjutok el csak a hang és ujraindul.
Próbálok telepitő pendrive-t win alól.

0 Likes

Az Internet Recoverynek mennie kellene…

1 Like

Most bejött a terminal.

0 Likes

Mi van disk6 es disk0 kozott?

0 Likes

Azok is kb olyan kicsik, mint a 6-11.

0 Likes

Itt bizony nem latszik a storage.

0 Likes

Mondjuk azt nem értem miért van 0-12ig és csak a 12 mutatja az SSD méretét.

0 Likes

A recoverynek kell egy par “virtualis” particio. A lathato dolgok alapjan eltuntek a particioid. Ha nincs szukseg rajuk, akkor a menuben disk utility, csinalj egy ujat es tolj fol egy rendszert (a recoverybol tudsz telepiteni). Ha szukseg van rajuk, akkor vissza kell szerezni valamivel.

0 Likes

Megpróbálom amit irtál.
Azonban ha vissza kell szerezni azt mivel tudnám?

Bár mondjuk az is a gondom, hogy nem mindig tudok addig eljutni. Van olyan, hogy már a hálózatválasztásnál újraindul.

0 Likes