Macbook Air Filmek Streamelése

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy van valamilyen program Macbook-ra, amivel filmeket tudok streamelni? Mint pl. iPhone-on, iPad-en vagy Apple TV-n az Infuse 5. A lényeg, hogy olyan alkalmazás vagy program kéne, amihez elég programon belül belépnem mondjuk a Dropboxba és mehet is a filmezés.

Tehát van egy NAS-od és onnan streamelnéd mondjuk? A macOS esetén viszonylag egyszerű, mert van SAMBA és AFP protokol, ergo megtalálod a Finder-ben az adott mappa struktúrát és már filmezhetsz is.

A másik opció a Plex, az képes ilyen szolgáltatásokra csatlakozni, de leginkább a Plex szerverrel kommunikál.

Igen Plexel tolom most, azonban én olyat keresek ami kizárólag felhőből streamel (pl dropbox, onedrive, google drive stb). Ugye ilyen az Infuse de az nincs Macre.

Elvileg amúgy tervezik Mac-re :slight_smile: Hát én Plex-et sem használok így ezt tovább passzolom, hátha valaki más tud rá valami alkalmazást.

Szia!

Azt szeretném még tőled megkérdezni, hogy van valami értelme, vagy előnye annak, ha a Macbook és az iPhone 7 Plus-om bluetooth-on kapcsolódik egymáshoz? Soha nem próbáltam még.

nincs :slight_smile: