macOS Mojave 10.14.5 beta letöltési probléma

Sziasztok!

Ma már több órája próbálkozom letölteni a fenti szoft. beta 1-esét. 2017-es MacBook Air.Eljutott a letöltés 823.5 MB-ig és nem csinál semmit hosszú ideig, majd megjelenik az időkorlát túllépés, majd kezdi előlről! Valakinek hasonló tapasztalat?

Köszönöm!
Csaba

Pontosabban a kérelem időkorlátja lejárt a hibaüzenet!

Továbbra sem működik:( De lehet ez miatt?
https://www.origo.hu/techbazis/20190328-apple-news-plusz-asztali-alkalmazas-hiba.html
Lehet visszavonták és ezért futhat hibára?

Én sajnos nem bétázom, így nem tudok ebben segíteni neked. Más esetleg?

Köszi, hátha másnak lesz ötlete:)) De a cikket olvasd el, mert, ha igaz elég ciki!:))

1 kedvelés

Esetleg arra nincs ötleted, hogy, mivel úgy tűnik ez a frissítés “beragadt” nálam, hogy lehetne kitörölni? Mert bármit csinálok nen kezdi el 0-ról újratölteni, hanem mindíg 826,3-tól próbálná folytatni, de így mindig a kérelem időkorlátja lejárt a hibaüzenetbe futok és mindíg ez a kör ismétlődik!:frowning:
Köszönöm előre is!

esetleg a /Library/Updates alatt? tehát a Root/Library/Updates, és NEM a ~/Library alatt!

Nagyon köszi, de biztos butaságot fogok kérdezni, de ide, milyen utvonalon jutok el?

Szia!

Elindítod a terminált, mondjuk keresőbe beírod a terminál szót. Ott Sudo su-val root jogot szerzel (beírod a jelszavadat, amivel belépsz, nem fogod látni írás közben, majd nyomj egy entert.

Ezután

cd /
cd Library
open .

Egyébként nem volt butaság! Rejtett könyvtár is ráadásul, vannak alkalmazások, amivel eléred, de talán így neked is egyszerű a fenti kép segítségével. Bár lehet tud valaki egyszerűbb megoldást :smiley:

Húú nagyon köszönöm!:I Ha ez bejött akkor az update mappát keressem? Honnan tudom, hogy mit töröljek ki?

Onnan?:slight_smile:

Ezeket látom

szerintem csinálj egy biztonsági mentést az Updates mappa tartalmáról (például kétujjas tapp az Updates mappán, és compress, ami bedobja egy ZIP-be, azt meg áthúzod mondjuk a ~/Downloads alá), aztán törlöd a mappa tartalmát, és kiüríted a kukát is.

Próbálom kukába húzni, de azt írja, hogy nem törölhető, mert a rendszernek szüksége van rá:(

akkor csináld Terminalban az rm paranccsal, sudo után.

Újbóli megnyitásra igy változtak a mappák

Vagy azért, mert próbaképpen töröltem a béta profilt?