macOS: VLC helyett IINA médialejátszó

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/01/03/macos-vlc-helyett-iina-medialejatszo/

10 évvel ezelőtt a Media Player Classicra esküdtem a Windows-os korszakomból. Aztán elkezdtem használni a Mac-et és a VLC lett az a lejátszó, amit az évek alatt megszoktam és nem hagyott cserben. Másfél éve egy 4K-s felvétel miatt a VLC helyett alternatív lejátszót kerestem. Ekkor futottam bele az IINA-ba, ami nálam azóta teljesen leváltotta a…

Hónapok óta használom. Nagyon megszerettem és azóta csak ezzel nézek minden filmet és videót Macbook Air-en.

Nagyon köszi a tippet Macbook Air-en én is VLC-t használok, de kipróbálom:)) Ebben az esetben, ha telepítem célszerü letörölni a VLC-t vagy megfér egymással a két program?
Köszi előre is!

en is hasznalaom par eve;
mplayert valtottam, vlct mindig is utaltam
:heart_eyes:

MacBook Air-hez kell. Kipróbálom. Nagyon kiváncsi vagyok az aksi időre. Bízom benne nagyon. Köszi tippet! üdv.

Nem találom az App Store-ban,lelehet tölteni ingyenesen máshonnan is ?

elfér, csak amjd azt állítsd be, hogy mikor filmet akarsz nézni melyik legyen a default video player…

linkelve van a cikk végén. nincs fent az App Store-ban.

Sziasztok! iOS-re nincs ez a lejátszó?Köszönöm

Nincs sajnos :frowning: Mondjuk ha elegen használják, lehet lefejlesztik. Infuse lejátszót használjuk iOS-en.

Nagyon köszönöm az infót!:))

Köszönöm! Az Infuse-t használom egyébként én is!

1 kedvelés

Az IINA-ba belehet valahogy állítani a Magyar nyelvet ?

Sziasztok!Segitség kéne.
Van 2 apple eszközöm egy Imac és egy macbook pro.2009-es mindkettő,el capitán.A hardver is hasonló.A notbookon fut a VLC az Imac azt mondja hogy nem jó használjam az MKP-t.Az meg nem indul el. Mil ehet a baj?

@Lacika1948 és mi az az MKP?