Mail és Apple pay beállítás

Sziasztok

  • iPhone 7en szeretnek beállítani Gmail email címet, de sajnos nem sikerül. “Úgy tűnik nem tud bejelentkezni Google postafiókjaval. Üzenetet kapom vissza.

  • Apple pay-t szeretnek beállítani, de a Walletben nincs hozzáadása funkció:(. Pl. Beszálló kártyát tudtam hozzáadni a repülő társaság oldaláról, és azt meg is tudtam- nyitni-nézni. “plussz gomb hiányzik”

Ha netán valamelyikotoknek volt mar ilyen tapasztalata, kérem ne tartsa magában:)

Köszi előre is a segítset.

és milyen iOS-verzió van a készüléken? és milyen régióra van beállítva a készülék?

13.3.1 a verzió, Magyar a régió

és ha most átállítod a régiót USA-ra?

Atallitottam, és utána vissza, és tadaaaaam Sikerült kosziiiiiiiii​:clap::pray::pray::pray:

Esetleg arra ötlet, hogy a Mail nél a Gmail t miért nem engedi beállítani?

elvileg ha a fiók beállításnál rányomsz hogy új fiók és azon belül google akkor ott engedélyezni kell a webes autentikációt és az t ott tudod beállítani. lehet hogy kell hozzá a google 2 faktoros autentikáció ha az még nincs beállítva állitsd be és utána próbáld meg. Nálam simán feldobja és megy.

Ok köszi megpróbálom, nekem is feldobja de amikor beíró a címet és a jelszót akkor az “úgy tűnik nem tud bejelentkezni” hibaüzenet jön vissza.