Már a Disney+ is támogatja a Dolby Atmos Spatial Audio-t a megfelelő eszközökön

Eredetileg itt jelent meg: Már a Disney+ is támogatja a Dolby Atmos Spatial Audio-t a megfelelő eszközökön - Szifon.com

A Disney ezen a héten egy hasznos frissítést tett elérhetővé streaming szolgáltatásában az Apple TV 4k eszközökön. Azok számára, akik rendelkeznek az eredeti HomePod, AirPods Pro vagy AirPods 3 fülhallgatóval, a Disney+ alkalmazás elhozza a Dolby Atmos Spatial Audio által kínált, páratlan élményt. Ez a frissítés lehetőséget kínál a Dolby Atmos hang használatára, a magával…

Nektek nem szaggat Apple TV 4k-n a Disney+ és az HBO Max?
Nekem olyan mintha 1fps folyamatosan hiányozna a lejátszásból.
(netünk 1GBit).
Tök fura így nézni ezeket…

Más is szaggat? PL youtube videó? Mert akkor TV/AppleTV beállítási hiba lehet.

Pl PLEX is. Youtube-n nem tűnt még fel. De megnézem. Köszi

Én arra gyanakszom hogy hogy az FPS nincs szinkronban és észreveszed, esetleg tudsz erről videót készíteni?

Azt nezd meg, hogy hany Hz-re van allitva a kimenet (50 vagy 60) illetve, hogy be van-e kapcsolva, hogy egyeztesse a contentet a screennel. Aztan ezeknek a kombinaciojaval piszkald a dolgokat. Pl. atrakhatod 50-rol 60Hz-re, mert hiaba europaban vagy, ha a content zome, amit nezel, az 60Hz.

Ahogy @Czo is írja, kapcsold ki a beállításokban a Tartalom és kép egyeztetését. Az okoz ilyen akadást. Én annó Netflixnél tapasztaltam. Kikapcsoltam ezt és azonnal megszűnt.