Mark Gurman: ősszel újratervezett iPad mini és nagyobb képernyős Apple Silicon iMac érkezhet

Eredetileg itt jelent meg: Mark Gurman: ősszel újratervezett iPad mini és nagyobb képernyős Apple Silicon iMac érkezhet - Szifon.com

Egy év elején készült jelentésből értesülhettünk róla, hogy az Apple egy Home gomb nélküli, vékonyabb kávával rendelkező, újratervezett iPad mini fejlesztésén dolgozik. A Bloomberg friss jelentése szerint az újratervezett iPad mini jó úton halad az ősszel történő megjelenéshez, miközben az Apple tovább dolgozik egy új, nagyobb kijelzős iMac-en is, benne az Apple Silicon chippel. A…

Én a home gomb miatt választottam a mini5-öt meg az se-t. Na ezeket hiányolom. Ezt a kávamentes parasztvakitást nem értem. Hogyan lehet akkor megfogni normálisan, hogy ne érj hozzà? Teloknál sem értem. Lehet én vagyok maradi😀

A mostani homegomb nelkuli ipadeket meg lehet fogni, pont akkora a keret meg (napi szinten hasznalom). Ipad mini pedig elfer a “tenyeremben”, hatul aterem, ugy meg lehet fogni (nincs nagy kezem). Nekem is 5os van abbol, de a home gombot soha nem hasznalom, szerencsere a rendszer engedi ugy hasznalni mint az ujakat, es sajnalom, hogy ez a telefonoknal nem mukodik viszont!