MATE: elektromos kerékpár cégek számára adómentesen

Eredetileg itt jelent meg: MATE: elektromos kerékpár cégek számára adómentesen - Szifon.com

Valljuk be, az infláció, az energia- és persze az üzemanyagszektor is egyre drágább manapság, és ez nem is fog idén vagy esetleg jövőre megváltozni. Ezért egyre több magánszemély, de már cég is elindult afelé, hogy kivonják az autókat a forgalomból. Bringákat, rollereket adnak az alkalmazottaik számára, hogy azzal gyorsabban és könnyebben közlekedhessenek rövid távon. 2022-ben…

A cikkben 50 kmes hatotavot irtok, de azt itt szereplo linkeken a modellek leirasban mar 80 km szerepel. Akkor az 50 az eliras lenne, vagy valamin atsiklottam? Mert a 80 az mar jelentosen csabitobb! :slight_smile:
Meg egy kerdes, mivel egyaltalan nem vagyok otthon a temaban, a rasegites merteke az szabalyozhato?

Szia!

Nyilván súlytól és helytől függően eltér ez. Természetesen a rásegítés mértékét állíthatod. Sztem már 30km is sok egyhuzamban :slight_smile: nem hogy 50 vagy 80 esetleg 120. Egyébként alattam 50 mások alatt ez bőven 100+ fölött lehet, attól függően hogy mész vele.