Még a szülőfalumban, Tekenyén is járt az Apple térképező autója

Eredetileg itt jelent meg: Még a szülőfalumban, Tekenyén is járt az Apple térképező autója - Szifon.com

Én egy kicsi, észak-zalai zsákfalucskában, Tekenye településen nőttem fel. Jelenleg körülbelül 400 ember éli itt a mindennapjait és én is szívesen látogatok haza ünnepek alkalmával. Általában ilyenkor gyermekkori barátaimmal is találkozom, hogy a települést körülvevő dombokon, erdőkben kiadós sétákon jókat beszélgessünk. Húsvétkor is így tettünk. Természetesen mind tudják, hogy a Szifon.com-ra is írok cikkeket és…

Á az tutti az 5g-s autó volt, amelyik begyűjtötte az adatokat a beoltott és megcsippelt emberekből. :crazy_face:

Arról nem is beszélve. hogy mindnek meglesz a DNS-e is névre szólóan hehe. Ami nem is annyira rossz ha ettől visszaszorul a bűnözés még jobban. :grinning:
Amúgy igen ez is olyan falu ahol pl lövésem nincs miből tudnak az emberek megélni normálisan a pár boltost és a kocsmásokat kivéve. Bár gondolom a föld még talán eltartja őket valamennyire. (teljesen városi vagyok Bp.-i bocs és érdeklődöm csak)
Nem lehet hogy csak eltévedt és ha már ott járt megcsinálta róla a térkép anyagot is? :crazy_face:
Vagy onnan származik valamelyik őse? :crazy_face:
Néztem a Google Maps-on hát a Hunyadi utcát végig járta és slussz, gondolom nem akarta a kiberturistákat szaporítani a sok felvétellel a gugli. :smiley:

@bcsi ki tudja, lehet bement oda a hátizsákos ember csak nem apple térképet használt és azóta is ott bolyong valahol a határban. :grinning:

2 kedvelés

Hát ja, ha nincsen az erdőben mobilnet akkor előbb v utóbb rálelhet valaki majd egy zöld hátizsákos csontvázra is talán. :roll_eyes:

Nagyon helyes. Ha már csinálják, csinálják jól. Már alig várom, hogy élesítsék az új térképet

Ma délelőtt Budapest Pongrác út :slight_smile:

Én meg Háromhután lőttem meg őket

Akkor most mennyi autóval is csinálják ezt itt nálunk? Csak mert ez eddig 3 db csak ma.

Tavasszal végigjarják az országot, mint látod ilyen utakon is. Sokkal.:smiley:

Egyetlen nap alatt az ország négy különböző részén láttam őket: Debrecen, Kecskemét, Százhalombatta, Budapest.

Pécsett 5 autó állt benn a hotel parkolóban. :wink:
A héten több alkalommal is láttam őket.

1 kedvelés

Az jó mert legalább látszik, hogy komolyan veszik amit csinálnak. Talán nemsokára lesz nekünk Siri is, amennyiben leltek rá megfelelő embert, embereket.

Melyik hotel parkolójában láttad őket?

Németből ezek ki vannak zavarva 🤷🏼

Konig hotel, Majorossy Imre utcában.

Lehet tudni, h a GPS-en és a LIDAR-on kívül pontosan milyen műszerekkel vannak felszerelve? Pl. a kerékhez is van vezetve mérőműszer, ami vmit mér. Pontos távolságot v. útgöröngyösséget.?
Ha jól tudom levegőminőséget is mér.
Régen a wifi-ket is pásztázták, de azért bírság járt. :slight_smile:

Az egy távolságmérö, a pontosabb méréshez.

Tegnap (04.10) dél körül kanyarodott rá Pásztónál a 21-es útra, Hatvan felé.

Ja ez pont a 4. amit itt fotóztak a tagok. Viszont szépen ül a kocsi hátulja, lehet benne pár cucc.