Megérkezett a HDR támogatás az iPhone 12 modellekhez a YouTube app esetén

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/11/12/megerkezett-a-hdr-tamogatas-az-iphone-12-modellekhez-a-youtube-app-eseten/

A YouTube app legújabb verziója meghozta a HDR támogatást az iPhone 12 mini, ‌iPhone 12‌, iPhone 12 Pro és ‌iPhone 12 Pro‌ Max modellekhez. A YouTube az iPhone X óta támogatja a HDR-t az appban, de az iPhone 12 megjelenésekor ez frissítéseket igényelt. A videó minőségét a jobb felső sarokban lévő három pontra kattintva tudjuk…

Nálam sajna nem működik
(Iphone X, YT app frissítve: 15.45.2)
Másnak is van ilyen tapasztalata?

és ha letörlöd az appot, és újra letöltöd?

Köszi a tippet, kipróbáltam, de a törlés és felhőből újra lehúzás után is sajna ugyan az a helyzet.
De elgondolkoztatott az ötleted. Esetemben nem az iPhone X volt az első telóm a régiről pedig átköltözéssel jöttem át. Lehet e miatt megjegyzett vmi beállítást, de hogy az újratelepítés sem adott tiszta lapot…
Nem világos. Valaki hasonló cipőben?

Az internet sebességed elegendő? Csak mert automatikusan 480p-re teszi. Mert még az is lehet. Iphone X-re a hdr már régebb óta elérhető.

Köszi a logikus felvetést. Kipróbáltam egy másik wi-fi hálózatban és ott már minden felbontást HDR kiegészítéssel hozott. No gondoltam vacak a másik net és tényleg ez okozza, de legnagyobb meglepetésemre mikor visszatértem az első hálózatba most már itt is megy a HDR :man_shrugging:
Úgy látszik vmiért idő kell mire átvált.

Mindenkinek ezer köszönet

1 kedvelés